Domů : Přípony souborů : .gcs Soubor

.gcs Přípona souboru

Typ souboru1Cineform Studio Video Project

Vývojář GoPro
Kategorie Video soubory
Formát N/A

Co je to GCS soubor?

Soubor projektu, který používá program Cineform Studio, software pro úpravu videa / konvertoru; Po vytvoření projektu se vytvoří soubor GCS.

Více informací

Studio GoPro Cineform umožňuje uživateli importovat záběry ze systému 3D HERO a převádět je do zobrazitelných 3D souborů. 3D HERO systém se skládá ze 2 HD HERO 1080p kamer, které mohou současně nahrávat video a fotografie ve 2D a 3D. Některé funkce úprav dostupné se softwarem GoPro Cineform Studio zahrnují: sytost, kontrast, expozici, nastavení rychlosti snímků pro pomalý pohyb, zoom a oříznutí.

Poté, co uživatel dokončí svůj projekt, může poté exportovat svůj komprimovaný projekt vedle sebe do souboru .MOV a sledovat jej online na stránkách, jako je YouTube nebo jejich 2D nebo 3D televize.

Programy, které otevírají GCS soubory

Typ souboru2GameCube SharkSave File

Vývojář GameShark
Kategorie Game Files
Formát N/A

.GCS číslo volby 2

GameCube uložená hra také volal “SharkSave” soubor; vytvořený s GameShark pro Nintendo GameCube, cheat program pro GameCube hry; umožňuje ukládat hry vždy, když se uživatel rozhodne hru uložit; lze otevřít s podpůrným emulátorem GameCube.

Programy, které otevírají GCS soubory
Windows
Dolphin
Linux
Dolphin
Macintosh
Dolphin

O GCS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gcs a jak ji otevřít.

Typ souboru GameCube SharkSave File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře