Domů : Přípony souborů : .gbr Soubor

.gbr Přípona souboru

Typ souboru1Gerber File

Vývojář Ucamco
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to GBR soubor?

Standardní formát souboru používaný pro vytváření desek plošných spojů (PCB); stroje pro výrobu desek plošných spojů uznávají a obsahují pokyny pro vrtání a frézování desky; zahrnuje také informace o elektrickém připojení desky.

Více informací

POZNÁMKA: Formát GBR byl původně vyvinut společností Gerber Systems, ale nyní je spravován společností Ucamco.

Programy, které otevírají GBR soubory

Typ souboru2GIMP Brush File

Vývojář GIMP
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.GBR číslo volby 2

Obrazový štětec používaný programem GNU Image Manipulation Program (GIMP), aplikací pro editaci obrazu s otevřeným zdrojovým kódem; ukládá popis, bitmapový obraz a mezery pro kartáč; slouží k ukládání grafiky, kterou lze opakovaně namalovat na obrazovém plátně GIMP.

Více informací

Soubory GBR se používají k ukládání výchozích programových kartáčků i vlastních uživatelských štětců. Některé výchozí kartáče jsou umístěny v adresáři /share/gimp/2.0/brushes/ instalace GIMP.

Programy, které otevírají GBR soubory
Windows
GIMP
Linux
GIMP
Macintosh
GIMP

Typ souboru3Gameboy Tileset File

Vývojář Harry Mulder
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.GBR číslo volby 3

Soubor vytvořený Gameboy Tile Designer (GBTD), program, který umožňuje uživatelům navrhovat dlaždice pro jejich hry Gameboy; obsahuje informace o dlaždicích a paletách včetně sady barev Gameboy, počtu dlaždic a velikosti dlaždic (8 x 8, 8 x 16, 16 x 16 nebo 32 x 32).

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor GBR, navrhněte dlaždice, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Programy, které otevírají GBR soubory

O GBR soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gbr a jak ji otevřít.

Typ souboru Gameboy Tileset File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře