Domů : Přípony souborů : Format .gbr

.gbr soubor

Typ souboru 1:Gerber File

Vývojář Ucamco
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor GBR?

Standardní formát souboru používaný pro vytváření desek plošných spojů (PCB); stroje pro výrobu desek plošných spojů uznávají a obsahují pokyny pro vrtání a frézování desky; zahrnuje také informace o elektrickém připojení desky.

Více informací

POZNÁMKA: Formát GBR byl původně vyvinut společností Gerber Systems, ale nyní je spravován společností Ucamco.

Programy, které otevírají GBR soubory

Typ souboru 2:GIMP Brush File

Vývojář GIMP
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.GBR druhá možnost

Obrazový štětec používaný programem GNU Image Manipulation Program (GIMP), aplikací pro editaci obrazu s otevřeným zdrojovým kódem; ukládá popis, bitmapový obraz a mezery pro kartáč; slouží k ukládání grafiky, kterou lze opakovaně namalovat na obrazovém plátně GIMP.

Více informací

Soubory GBR se používají k ukládání výchozích programových kartáčků i vlastních uživatelských štětců. Některé výchozí kartáče jsou umístěny v adresáři /share/gimp/2.0/brushes/ instalace GIMP.

Programy, které otevírají GBR soubory
Windows
GIMP
Linux
GIMP
Macintosh
GIMP

Typ souboru 3:Gameboy Tileset File

Vývojář Harry Mulder
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.GBR třetí možnost

Soubor vytvořený Gameboy Tile Designer (GBTD), program, který umožňuje uživatelům navrhovat dlaždice pro jejich hry Gameboy; obsahuje informace o dlaždicích a paletách včetně sady barev Gameboy, počtu dlaždic a velikosti dlaždic (8 x 8, 8 x 16, 16 x 16 nebo 32 x 32).

Více informací

Chcete-li vytvořit soubor GBR, navrhněte dlaždice, vyberte Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Programy, které otevírají GBR soubory

O GBR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .gbr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Gameboy Tileset File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.