Domů : Přípony souborů : Format .ftc

.ftc soubor

Typ souboru 1:Dream League Soccer Asset File

Vývojář First Touch Games
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to soubor FTC?

Soubor FTC je soubor aktiv vytvořený Dream League Soccer, fotbalovou videohrou Android. Obsahuje aktivum, jako je ikona, nálepka nebo pozadí, které se objeví ve videohře.

Více informací

S největší pravděpodobností nikdy nenarazíte na soubor FTC Dream League Soccer, protože se jedná o aktivum, na které hra odkazuje. Pokud však chcete změnit hru, jako jsou dresy, boty a stadion, které se objevují ve hře, budete muset upravit soubory FTC. Tyto soubory lze nalézt v následujícím adresáři instalace hry:

Aktiva data f ui

K navigaci můžete použít správce souborů, například Správce souborů ES. na umístění v zařízení se systémem Android.

Programy, které otevírají FTC soubory

Typ souboru 2:FluxTime Clip File

Vývojář FluxTime
Kategorie Video soubory
Formát Binary

.FTC druhá možnost

Animační klip vytvořený FluxTime Studio, program používaný ve vzdělávacích prostředích pro tvorbu jednoduchých animací; ukládá grafiku a pokyny, jak se grafika během animace pohybuje; často se shromažďují s dalšími klipy, které obsahují knihovnu klipů.

Více informací

Klipy mohou být tvořeny základními objekty nebo mnoha různými objekty ve vzájemné kombinaci. Mnoho ukázek takových klipů je k dispozici na webových stránkách FluxTime.

Programy, které otevírají FTC soubory

O FTC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ftc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru FluxTime Clip File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.