Domů : Přípony souborů : .fox Soubor

.fox Přípona souboru

Typ souboru1InfoZoom Data File

Vývojář humanIT
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to FOX soubor?

Nativní formát pro ukládání dat používaný programem InfoZoom, program pro vizualizaci dat; obsahuje data tabulky, stejně jako strukturu tabulky, formáty dat, souhrny, dotazy, skupiny analýzy, kódování barev a informace o oprávněních.

Více informací

Soubory FOX lze otevřít pomocí aplikace InfoZoom Professional a Business, ale aplikace InfoZoom Analyzer jej nerozpozná.

Programy, které otevírají FOX soubory

Typ souboru2Furcadia Art File

Vývojář Furcadia
Kategorie Game Files
Formát Binary

.FOX číslo volby 2

Grafický soubor používaný společností Furcadia, multiplayerová online hra nastavená v magickém světě s mluvícími zvířaty; uloženy ve formátu Furcadia Object Extended (FOX), který podporuje více bitmapových grafik ve stejném souboru; slouží k ukládání skřítků avatarů, obrázků tlačítek a dalších herních grafik.

Více informací

Soubory FOX lze editovat pomocí editoru Furcadia FOX Editor (fsheditor.exe), který je součástí instalace Furcadia.

POZNÁMKA: Soubory FOX nahrazují starší ".fsh" (Furcadia tvar), ".fs2" (rozšířený tvar Furcadia) a formáty ".fbj" (vlastnosti tvaru Furcadia).

Programy, které otevírají FOX soubory
Windows
Furcadia

O FOX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fox a jak ji otevřít.

Typ souboru Furcadia Art File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře