Domů : Přípony souborů : .flp Soubor

.flp Přípona souboru

Typ souboru1FL Studio Project

Vývojář Image-Line
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to FLP soubor?

FLP soubor je projekt vytvořený FL Studio, aplikací sloužící ke skládání, nahrávání a editaci hudby. Obsahuje všechna data spojená s projektem, včetně demo pluginů a nastavení hudebních skladeb.

Více informací

Soubory FLP neukládají skutečný zvuk, který se zobrazuje v projektu. Místo toho soubory obsahují odkazy na zvukové soubory. Pokud tedy přesouváte soubor FLP nebo soubory, které odkazuje, například soubor .WAV nebo soubor přednastavení SimSynth nebo DrumSynth, projekt nemusí ve službě FL Studio hrát správně. Studio bylo dříve známé jako FruityLoops, který byl původně vydán v roce 1998. FruityLoops se stal FL Studio s vydáním verze 4 v březnu 2003.

Programy, které otevírají FLP soubory
Linux
LMMS

Typ souboru2Flash Project

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.FLP číslo volby 2

Soubor založený na XML, který odkazuje na všechny soubory používané specifickým Macromedia Flash Projectem

Programy, které otevírají FLP soubory
Windows
Adobe Flash
Macintosh
Adobe Flash

Typ souboru3ActivPrimary Flipchart File

Vývojář Promethean
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.FLP číslo volby 3

Prezentace předváděcího sešitu vytvořená pomocí vzdělávacích programů Promethean, jako je ActivPrimary a ActivStudio; obsahuje interaktivní lekci plán, který může být ovlivňován pomocí elektronického hardware tabule; používají učitelé k ukládání plánů lekcí pro studenty.

Více informací

Softwarový produkt společnosti Promethean ActivInspire používá rozšíření .FLIPCHART , ale může stále otevírat soubory FLP.

POZNÁMKA: Pokud jsou aplikace FruityLoops nebo FL Studio nainstalovány ve stejném počítači jako ActivPrimary nebo ActivStudio, pak Přidružení souboru Flipchart může být nesprávně přiřazeno FruityLoops nebo FL Studio. Soubory předváděcího sešitu můžete otevřít přímo v softwaru Promethean výběrem možnosti Soubor → Otevřít ....

Programy, které otevírají FLP soubory

Typ souboru4Floppy Disk Image

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.FLP číslo volby 4

Obraz disku vytvořený z 3,5 "diskety, často vytvořený pomocí programu MS-DOS nebo programu ze starší verze systému Windows, lze použít pro ukládání zaváděcích souborů a zavádění hostovaných operačních systémů na virtualizovaných platformách; pro kopírování obsahu disku na více disket.

Více informací

Program pro obraz diskety s názvem fdimage.exe je běžný program MS-DOS, který se používá k vytváření souborů FLP. Je také součástí instalačních CD FreeBSD.

Programy, které otevírají FLP soubory
Windows
MagicISO
Smart Projects IsoBuster
Microsoft Windows Virtual PC
Microsoft Virtual Server
Towodo Floppy Image
fdimage
DiskWrite
Macintosh
VMware Fusion

O FLP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .flp a jak ji otevřít.

Typ souboru Floppy Disk Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře