Domů : Přípony souborů : Format .fcm

.fcm soubor

Typ souboru :fCraft World File

Vývojář fCraft
Kategorie Game Files
Formát Binary

Co je to soubor FCM?

Soubor vytvořený programem fCraft, serverem třetích stran, který hostí hry pro více hráčů pro hru Minecraft Classic; uloží mapu, která představuje 3D svět, ve kterém se hráči pohybují; serveru a uloženy do adresáře map na serveru.

Více informací

Formát FCM je také primární formát používaný kosmickou lodí, dalším serverem Minecraft Classic od třetí strany.

Programy, které otevírají FCM soubory

O FCM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fcm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru fCraft World File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkujeme, že jsi napsal/a o příponě souboru .fcm! Snažil jsem se zjistit, jaký typ souborů fCraft přijímá. Zdá se, že je to skvělý formát pro většinu klasických serverů Minecraft třetích stran! Zajímalo by mě však, zda lze do tohoto formátu exportovat světy z původního Minecraftu. Zkoušel jsem si stáhnout fCraft do Windows a otevřít jeden z těchto souborů. Byl jsem ohromen tím, jak se do něj mapa uložila, a mohl jsem ji hrát. Z toho, co jsem pochopil z přečtení vašeho článku, tedy vyplývá, že nezáleží na tom, který program si pro otevření souboru .fcm vyberu? Jsou všechny tři stejné? Děkuji za všechno! Váš článek mi opravdu pomohl.