Domů : Přípony souborů : .fce Soubor

.fce Přípona souboru

Typ souboru1ForeUI Custom Element File

Vývojář EaSynth Solution
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

Co je to FCE soubor?

Soubor používaný nástrojem pro tvorbu prototypů uživatelského rozhraní ForeUI; obsahuje vlastní prvek uživatelského rozhraní vytvořený vývojářem; slouží k rozšíření výchozích prvků poskytovaných aplikací.

Více informací

Vlastní prvky ForeUI mohou být cíleny na konkrétní typy rozhraní, jako jsou telefony iPhone nebo okna webového prohlížeče.

Programy, které otevírají FCE soubory

Typ souboru2Need for Speed Mesh File

Vývojář Electronic Arts
Kategorie Game Files
Formát N/A

.FCE číslo volby 2

Soubor FCE je 3D model, který používá automobilové závodní hry Need for Speed 1-3. Může obsahovat síťovinu automobilu nebo palubní desku ve vozidle, která definuje tvar vozu nebo palubní desky. Soubory FCE jsou uloženy v .VIV archivech, které hra používá k načítání závodních aut.

Více informací

Soubory FCE nemají být přímo otevřeny uživateli Need for Speed. Někteří uživatelé, kteří rádi upravují hry, však extrahují soubory FCE ze souborů VIV, aby upravili vzhled automobilů a řídicích panelů ve hře. Nástroj NFS Wizard lze použít k extrahování souborů FCE ze souborů VIV a jejich zobrazení a úprav.

Společné FCE názvy souborů

car.fce - Soubor, který obsahuje mřížku pro automobil.

dash.fce - Soubor, který obsahuje oky pro řídicí panel ve vozidle.

Programy, které otevírají FCE soubory

O FCE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .fce a jak ji otevřít.

Typ souboru Need for Speed Mesh File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře