Domů : Přípony souborů : Format .f3d

.f3d soubor

Typ souboru :Fusion 3D Design

Vývojář Autodesk 360
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor F3D?

3D návrhový soubor vytvořený aplikací Autodesk Fusion 360, nástrojem pro tvorbu 3D CAD v cloudu; obsahuje 3D design vytvořený pomocí nejnovějších návrhů nástrojů mechanického a průmyslového designu.

Více informací

Soubor F3D se na vašem počítači zobrazí, pokud použijete funkci exportu (podobně jako funkce Uložit jako ...), jinak je uložena v cloudu Autodesk.

Fusion Autodesk 360 je cloudový 3D CAD vytvořený pro spolupráci. Vzhledem k tomu, že se jedná o cloud, můžete přistupovat ke svým návrhům kdekoli a kdykoliv a na jakémkoli počítači.

Programy, které otevírají F3D soubory
Windows
Autodesk Fusion 360
Autodesk Inventor
Macintosh
Autodesk Fusion 360

O F3D souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .f3d a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Fusion 3D Design, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den! Trochu jsem zkoumal Fusion 3D a všechny soubory, které spravuje. Moc vám děkuji za úžasnou práci nejen na tomto článku, ale i na všech ostatních! Jak jsem pochopil, přípona souboru .f3d je jen běžný způsob ukládání souborů tímto softwarem, že? Jsou takto uloženy všechny soubory v cloudu Autodesku? Je skvělé, že mi tato přípona umožňuje přistupovat k mým souborům odkudkoli, jen bych si přál, aby mi umožnila exportovat je do jiných formátů. Každopádně jsem při čtení vašeho článku zjistil, že je může otevřít v podstatě jakákoli platforma! Jsem si jistý, že tento příspěvek spolu s dalšími je ideální pro každého, kdo s Fusionem teprve začíná a chce se dozvědět víc. Děkuji vám!