Domů : Přípony souborů : .exs Soubor

.exs Přípona souboru

Typ souboru1Blades of Exile Scenario

Vývojář Spiderweb Software
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to EXS soubor?

Scénář vytvořený pro Blades of Exile, starší hra na hraní pro systémy Mac a Windows; obsahuje mapu a data mise pro konkrétní úroveň; mohou být součástí hry nebo mohou být vytvořeny pomocí obslužného programu Blades of Exile Scenario.

Více informací

POZNÁMKA: Blades of Exile byl původně vyvinut Spiderweb Software v roce 1997. Zdrojový kód byl volně dostupný v roce 2007.

Programy, které otevírají EXS soubory
Macintosh
Blades of Exile

Typ souboru2EXS Instrument

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.EXS číslo volby 2

Soubor EXS je nástroj, který používá Logic Pro, digitální audio pracovní stanice (DAW). Obsahuje nástroj, který obsahuje informace, na které odkazuje Logika, aby přehrával zvukový vzorek podle svého typu, jako je klavír, kytara nebo bicí.

Více informací

EXS24, samplerová knihovna, která je součástí dodávky Logic Pro X, používá soubory EXS24. Knihovna obsahuje velkou sbírku vzorků, jako jsou struny, mosaz, syntetické textury a klavíry. EXS24 lze použít k uspořádání zvuků, které jste nahráli nebo které již byly nahrány pro přehrávání z MIDI stopy v rámci Logic nebo z vaší MIDI klávesnice.

Soubory EXS jsou umístěny v "Sampler Instruments" a "EXS Factory Samples" složky ve složce "Logic" na pevném disku. Složka "Vzorky" je také umístěna ve složce "Logika" a obsahuje zvukové soubory, například soubory .WAV nebo .AIF , na které odkazuje logika při přehrávání přidruženého souboru EXS. Do těchto složek můžete přidat nástroje EXS, které se pak zobrazí v menu nástrojů v logice. Pokud je logika otevřena, když přidáte nástroj, musíte aktualizovat nabídku, aby se nástroj zobrazil.

Programy, které otevírají EXS soubory
Macintosh
Apple Logic Pro

O EXS soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .exs a jak ji otevřít.

Typ souboru EXS Instrument, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře