Domů : Přípony souborů : .exportedui Soubor

.exportedui Přípona souboru

Typ souboruMicrosoft Office Exported UI Customization File

Vývojář Microsoft
Kategorie Nastavení Soubory
Formát XML

.EXPORTEDUI číslo volby

Soubor přizpůsobení používaný aplikací Microsoft Office, sada pro tvorbu pracovních dokumentů; obsahuje kód XML, který přizpůsobuje pásky v sadě Microsoft Office; exportovaný formát snadno sdílet vlastní karty, příkazy, skupiny, atd., které tvoří Microsoft Office UI s ostatními uživateli.

Více informací

Když provedete změny na pásu karet v aplikaci Microsoft Word, nezmění pásy v jiných aplikacích sady Microsoft Office Suite. Chcete-li provést změny, musíte změnit uživatelské rozhraní v každém jednotlivém programu.

Chcete-li provést změny na pásu karet, vyberte Soubor → Možnosti → Upravit stuhu a proveďte změny. Chcete-li vytvořit soubor EXPORTEDUI, pokračujte na další odstavec.

Chcete-li vytvořit soubor EXPORTEDUI (pokračování z odstavce výše), vyberte příkaz Import / Export, vyberte možnost Exportovat všechny úpravy, pojmenujte soubor, vyberte umístění uložení, a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li importovat soubor EXPORTEDUI (ve stejném okně, jak je popsáno výše), klepněte na tlačítko Import / Export, vyberte možnost Importovat soubor přizpůsobení, vyberte soubor a klepněte na tlačítko Otevřít.

Poznámka: Soubor EXPORTEDUI byl zaveden s aplikací Microsoft Office 2010, ale je kompatibilní s novějšími verzemi sady Office. Mějte na paměti, že některé z vašich úprav mohou být odstraněny, pokud již nejsou podporovány verzí sady Office, do které se importují.

Programy, které otevírají EXPORTEDUI soubory

O EXPORTEDUI soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .exportedui a jak ji otevřít.

Typ souboru Microsoft Office Exported UI Customization File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře