Domů : Přípony souborů : .exo Soubor

.exo Přípona souboru

Typ souboruYouTube Video Chunk File

Vývojář Google
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.EXO číslo volby

Soubor EXO je video soubor uložený ve formátu EXO a je používán aplikací YouTube pro Android. Ukládá kus nebo segment videa staženého z aplikace YouTube pro offline přehrávání. Soubory EXO jsou automaticky přehrávány společně s dalšími kousky EXO celého videa aplikací YouTube, aby mohly být přehrány.

Více informací

Formát EXO je podporován pouze aplikací YouTube Android, která je dostupná ve vybraných zemích, jako je Indie, Filipíny a Indonésie. Když si stáhnete video z aplikace YouTube, které chcete přehrát offline, video se stáhne ve více kusech s příponou .exo, pak se zkomprimuje a zašifruje. Tímto způsobem zabráníte nelegálnímu sdílení videí.  Když uživatel vybere soubor EXO pro přehrávání, video se dešifruje a znovu sestaví aplikací YouTube.

Programy, které otevírají EXO soubory
Android
YouTube

O EXO soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .exo a jak ji otevřít.

Typ souboru YouTube Video Chunk File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře