Domů : Přípony souborů : .ex01 Soubor

.ex01 Přípona souboru

Typ souboruEnCase Evidence Image File

Vývojář Guidance Software
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

.EX01 číslo volby

Evidenční formát souboru vytvořený společností EnCase Forensic, aplikace sloužící ke shromažďování, zpracování, analýze a hlášení forenzních informací; obsahuje citlivé digitální forenzní informace, kybernetickou bezpečnost a informace o elektronickém zjišťování; zahrnuje informace o případu, jako je jméno zkoušejícího, datum a čas akvizice a poznámky o akvizici.

Více informací

Soubory EX01 se používají v soudním prostředí k uchovávání a předkládání digitálních důkazů. Soubor EX01 je přesná kopie obsahu extrahovaného z disku zařízení subjektu a může být připojena a čtena pomocí programu EnCase Forensic nebo jiného programu, který podporuje formát EX01.

Formát EX01 nahradil formát .E01 vydáním verze Encase 7. Nový formát poskytuje pokročilé funkce zabezpečení, jako je šifrování AES256 s klíči nebo hesly, kompresí LZ a možností pro MD5 nebo SHA- 1 hash.

Programy, které otevírají EX01 soubory
Windows
Smart Projects IsoBuster
GetData Mount Image Pro
Guidance EnCase Forensic
Guidance EnCase Forensic Imager

O EX01 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ex01 a jak ji otevřít.

Typ souboru EnCase Evidence Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře