Domů : Přípony souborů : Format .erb

.erb soubor

Typ souboru 1:Ruby ERB Script

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor ERB?

Skript napsaný v ERB, šablonovací jazyk pro Ruby; může zahrnovat libovolný typ prostého textu nebo zdrojového kódu, ale také obsahuje kód Ruby ERB, který generuje další text do výsledného souboru při spuštění s modulem šablony ERB.

Více informací

ERB se často používá pro šablonování webových souborů, jako je .RB , .RHTML , .HTML a .JS .

Programy, které otevírají ERB soubory
Macintosh
Apple TextEdit
Panic Coda 2

Typ souboru 2:Evil Genius Resource File

Vývojář Sierra
Kategorie Game Files
Formát N/A

.ERB druhá možnost

Obsahuje prostředky používané videohrou Evil Genius; uložit do komprimovaného formátu ResourcePAK; obsahuje entity, jako jsou znaky, regiony, stavební bloky scenérie a další objekty; mohou být upraveny pro úpravu hry.

Programy, které otevírají ERB soubory
Windows
Sierra Evil Genius
Evil Planet ERB Reader (for editing)
ERB-File Extractor (for editing)

Typ souboru 3:Braille Music Reader File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

.ERB třetí možnost

Soubor uložený v patentovaném formátu ERB Braille Music Reader, nástroj pro tvorbu hudby pro zrakově postižené uživatele; obsahuje hudební partituru v braillově písmu, kterou mohou nevidomí lidé číst a editovat; zahrnuje nastavení a úpravy, například tempo nebo metronom, které jsou během relací přizpůsobeny.

Více informací

Braillovo skóre nelze vytvořit pomocí aplikace Braille Music Reader, pro práci z něj potřebujete soubor .BMML . Jakmile otevřete soubor BMML, můžete vytvořit soubor ERB, vybrat Soubor → Uložit nebo Uložit jako ..., pojmenovat soubor a kliknout na tlačítko Uložit.

Chcete-li otevřít soubor ERB v aplikaci Braille Music Reader, vyberte Soubor → Otevřít, přejděte na soubor a klepněte na Otevřít.

Programy, které otevírají ERB soubory

O ERB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .erb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Braille Music Reader File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.