Domů : Přípony souborů : .epp Soubor

.epp Přípona souboru

Typ souboru1TalaPhoto Project

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to EPP soubor?

Obsahuje seznam obrázků, miniatury a výstupní formát projektu TalaPhoto; ukládá fotografie pro snadný tisk, e-mail, vývoj webových stránek a tvorbu prezentace

Programy, které otevírají EPP soubory

Typ souboru2EditPad Pro Project

Vývojář N/A
Kategorie Textové soubory
Formát N/A

.EPP číslo volby 2

Uloží seznam souborů, které lze upravovat současně se softwarem EditPad Pro.

Programy, které otevírají EPP soubory

Typ souboru3Elmedia Player Playlist

Vývojář Eltima
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.EPP číslo volby 3

Seznam skladeb vytvořený a používaný společností Elmedia Player, přehrávačem médií OS X; obsahuje seznam skladeb použitých ke sdílení seznamu skladeb nebo vytvoření zálohy.

Více informací

Skladby můžete přidat a odebrat do seznamu stop v aplikaci Elmedia Player. Chcete-li vytvořit soubor EPP ze seznamu skladeb, zvýrazněte svůj seznam skladeb, vyberte příkaz Soubor → Exportovat seznam stop ..., pojmenujte soubor, vyberte místo uložení a klepněte na tlačítko Uložit.

Chcete-li importovat soubor EPP, vyberte možnost Soubor → Importovat seznam stop ..., přejděte do souboru a klepněte na tlačítko Otevřít.

Programy, které otevírají EPP soubory

Typ souboru4Efficient PPC Project File

Vývojář TACT
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.EPP číslo volby 4

Soubor projektu vytvořený pomocí Efficient PPC, tvůrce kampaní s platbou za proklik (PPC) pro Google AdWords; zahrnuje název kampaně, text reklamy, cílovou adresu URL, výši nabídek a další informace; vytvoří soubor AdWords, který lze zkopírovat přímo do AdWords Editoru.

Programy, které otevírají EPP soubory
Windows
TACT Efficient PPC

Typ souboru5Canon Easy-PhotoPrint Image File

Vývojář Canon
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

.EPP číslo volby 5

Obrazový soubor používaný programem Canon Easy-PhotoPrint EX, digitálním tiskem fotografií, který je někdy součástí nákupů tiskáren Canon; ukládá obraz v proprietárním formátu a může zahrnovat změny, jako je korekce červených očí.

Více informací

Soubory EPP se používají pro ukládání změn digitálních fotografií před jejich tiskem. Lze je otevřít pouze pomocí softwaru Canon Easy-PhotoPrint.

Programy, které otevírají EPP soubory

O EPP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .epp a jak ji otevřít.

Typ souboru Canon Easy-PhotoPrint Image File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře