Domů : Přípony souborů : .enx Soubor

.enx Přípona souboru

Typ souboru1Max PC Safe Encrypted File

Vývojář Max Secure Software
Kategorie Kódované soubory
Formát Binary

Co je to ENX soubor?

Šifrovaný soubor vytvořený programem Max PC Safe, program pro šifrování a dešifrování souborů; obsahuje přesně stejná data jako zdrojový soubor, ale je šifrována, aby chránila jeho obsah před tím, než je vidí ostatní.

Více informací

Šifrování souboru (který připojí příponu ENX):

Chcete-li dešifrovat soubor ENX a otevřít jej:

Můžete také klepnout pravým tlačítkem myši na soubor Chcete-li šifrovat / dešifrovat, vyberte Max PC Safe → Šifrovat soubor (y) / složku (y) .. nebo dešifrovat soubor (y) / složku (y) .. a zadejte své heslo.

Programy, které otevírají ENX soubory

Typ souboru2eDataSecurity Management Encrypted File

Vývojář Acer
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.ENX číslo volby 2

Šifrovaný soubor vytvořený programem eDataSecurity Management, program sloužící k šifrování soukromých dokumentů; obsahuje šifrovaný duplikát zdrojového souboru, ze kterého byl vytvořen.

Více informací

Přípona "enx" je přidána do souboru, který program zajišťuje. Pokud šifrujete soubor s příponou ".jpg", stane se ".jpgENX".

Chcete-li dešifrovat soubor ENX, klepněte pravým tlačítkem myši na soubor a zadejte heslo použité k zabezpečení souboru. Pokud nemáte přístup ke službě eDataSecurity Management, můžete být schopni vyhledat původní soubor a přistupovat k němu hledáním ve skrytém adresáři User / AppData /.

POZNÁMKA: Služba eDataSecurity Management byla po systému Windows Vista ukončena.

Programy, které otevírají ENX soubory
Windows
Acer eDataSecurity Management

O ENX soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .enx a jak ji otevřít.

Typ souboru eDataSecurity Management Encrypted File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře