Domů : Přípony souborů : Format .emb

.emb soubor

Typ souboru 1:Everest Embedded Bank File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

Co je to soubor EMB?

Zvukový formát používaný softwarem Everest.

Programy, které otevírají EMB soubory

Typ souboru 2:Wilcom Embroidery Design File

Vývojář Wilcom
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.EMB druhá možnost

Vyšívací formát používaný vyšívacím softwarem Wilcom; obsahuje tvary návrhů a vzory šití používané pro vytváření výšivek; mohou být čteny kompatibilními šicími stroji, jako je vyšívací systém Orchida, aby steh vyšívali do různých tkanin.

Programy, které otevírají EMB soubory

Typ souboru 3:Pfaff Embroidery Design File

Vývojář VSM Group
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.EMB třetí možnost

Soubor návrhů výšivek používaných stroji Pfaff, jako je kreativní řada Pfaff; ukládá vzor sešívání designu a může být automaticky vyšíván na košili, ručníku nebo jiném látkovém materiálu.

Více informací

Soubory EMB lze přenést do počítače Pfaff pomocí programu „Creative 3D File Assistant“, který je součástí softwaru „Creative 3D Suite“.

POZNÁMKA: Zařízení Pfaff jsou vytvořena systémem VSM Skupina.

Programy, které otevírají EMB soubory

O EMB souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .emb a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Pfaff Embroidery Design File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Začínám vyšívat a chtěla jsem se dozvědět více o tom, jak vytvářet vzory stehů. Používám vyšívací systém Orchida. Vaše informace o používání koncovky .emb spolu se softwarem Wilcom TrueSizer mi pomohly. Mohou tyto soubory obsahovat i jiné tvary, například písma nebo vektory? Váš článek byl tak skvěle napsaný, že jsem se rozhodla dozvědět se více o dalších možnostech použití přípony .emb. Moc jsem nerozuměl jejímu použití u formátu Everest Embedded Bank. Přesto, jak jsem se dočetl, že tento software byl ukončen, věřím, že se s tímto typem souboru v dohledné době nesetkám. Na druhou stranu mě pobavilo, že tento typ formátu používají i stroje Pfaff! Předpokládám, že tyto soubory mohu použít v jakémkoli typu šití. Díky