Domů : Přípony souborů : Format .edrw

.edrw soubor

Typ souboru :SolidWorks eDrawings File

Vývojář Dassault Systemes
Kategorie Soubory CAD
Formát Binary

Co je to soubor EDRW?

Návrh výkresového návrhu eDrawings CAD exportovaný softwarem SolidWorks; mohou představovat různé mechanické konstrukce včetně nástrojů, skříní nebo stavebních materiálů; snižuje velikost projektu až o 95%; běžně používané pro e-mailové návrhy projektů.

Více informací

eDrawings mohou být publikovány různými jinými programy pomocí pluginu SolidWorks eDrawings Publisher. Mezi příklady patří AutoCAD, Inventor, Solid Edge, Pro / ENGINEER CATIA V5, Unigraphics / NX, CoCreate a Google SketchUp. komunikace. Je k dispozici ve verzích Standard, Professional a Premium.

Programy, které otevírají EDRW soubory
Windows
Dassault Systemes SolidWorks eDrawings Viewer
Dassault Systemes SolidWorks
Macintosh
Dassault Systemes SolidWorks eDrawings Viewer
Dassault Systemes SolidWorks

O EDRW souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .edrw a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru SolidWorks eDrawings File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Ano! Věděl jsem, že .edrw znamená e-drawing. Je opravdu užitečné, když jsou přípony tak zřejmé jako tato. Děkuji, že jste o tom napsal více. Jsem si jistý, že i ostatní závisláci na počítačem podporovaném navrhování jako já ocení tento typ článku. Nejenže podrobně vysvětlujete všechny jeho možnosti, ale vyjmenováváte i jeho výhody. Nevěděl jsem, že dokáže komprimovat velikost projektu až o 95 %. Je to společné pro všechny soubory eDrawing? Vyzkoušel jsem však různé alternativy pro otevírání těchto typů souborů na svém počítači. SolidWorks se zdá být nejlepší volbou, protože je více integrovaný a široce používaný. Děkuji za tak vyčerpávající a poučný příspěvek! Je to nutnost pro studenty CAD na celém světě!