Domů : Přípony souborů : .edat Soubor

.edat Přípona souboru

Typ souboru1E-DataAid 1.x File

Vývojář Psychology Software Tools
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to EDAT soubor?

Soubor vytvořený pomocí E-DataAid verze 1, nástroj pro manipulaci s daty, který je součástí softwaru pro studium psychologie E-Prime; ukládá data ve formátu řádků a sloupců; ukládá vstupní data účastníka během fáze sběru dat; lze exportovat do StatView, SPSS, Microsoft Excel, komprimovaného IFIS a textových formátů pro statistickou analýzu.

Více informací

Software E-Prime je běžně používán ve výzkumných prostředích pro provádění experimentů ve výzkumu chování, výzkumu fMRI a výzkumu sledování očí.

POZNÁMKA: E-DataAid verze 2 ukládá soubory s .EDAT2 rozšíření.

Programy, které otevírají EDAT soubory

Typ souboru2Sony Encrypted Data File

Vývojář Sony
Kategorie Game Files
Formát Binary

.EDAT číslo volby 2

Datový soubor používaný systémy Sony PlayStation, včetně PlayStation 3 a PlayStation Portable (PSP); obsahuje šifrovaná herní nebo systémová data, jako je téma nebo doplněk hry; typicky vidět uvnitř stažených balíčků od online obchodu Sony PlayStation Network (PSN).

Více informací

Společnost Sony používá soubory EDAT k ochraně dat DRM (Digital Rights Management) pro herní a systémová data. Rozšíření ".edat" se obvykle přidává do existující přípony souboru. Soubor motivu .P3T může například použít příponu ".p3t.edat".

Kvůli šifrování souborů EDAT mohou být otevřeny pouze Sony PSP. Stále však mohou být přeneseny do počítače připojením PSP k počítači přes USB připojení.

Programy, které otevírají EDAT soubory

O EDAT soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .edat a jak ji otevřít.

Typ souboru Sony Encrypted Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře