Domů : Přípony souborů : Format .dzm

.dzm soubor

Typ souboru :DirectorZone Menu Template

Vývojář CyberLink
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor DZM?

Soubor DZM je šablona nabídky disku DVD, kterou používají aplikace pro úpravu videa PowerDirector a PowerProducer. Je určen pro tvorbu DVD. Soubory DZM obsahují multimediální data pro vytvoření nabídky disku DVD, která obsahuje nastavení navigace, grafiku pozadí, videa, formátovaný text a tlačítka a zvuk.

Více informací

Soubory DZM lze stáhnout pomocí PowerDirector nebo PowerProducer. Mohou být také staženy přímo z DirectorZone, webové stránky a online komunity, kterou udržuje CyberLink. Ke stažení si stáhněte část „Menu DVD“. Šablony nabídek disku DVD lze vytvořit pomocí nabídky Návrhář nabídek, což je součást systému PowerDirector a PowerProducer.

POZNÁMKA: Soubory DZM lze použít pouze pro disky DVD, které mají stejný poměr stran jako šablona nabídky. Například soubor DZM 16: 9 lze použít pouze s DVD s poměrem stran 16: 9.

Programy, které otevírají DZM soubory
Windows
CyberLink PowerDirector
CyberLink PowerProducer
CyberLink Media Suite

O DZM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dzm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DirectorZone Menu Template, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.