Domů : Přípony souborů : Format .dss

.dss soubor

Typ souboru 1:DiskStation Backup Configuration File

Vývojář Synology
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor DSS?

Soubor DSS je konfigurační záloha vytvořená programem DiskStation Manager (DSM), což je webový operační systém, který je součástí zařízení NAS (Synology Network Storage Storage). Obsahuje nastavení systému, který zahrnuje uživatele, skupiny, sdílené složky, pracovní skupinu, doménu, hesla a metody sdílení souborů. Soubory DSS lze použít k obnovení nastavení konfigurace systému.

Více informací
ErrorException: cURL error 35: Encountered end of file (see https://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html) in /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php:324 Stack trace: #0 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(361): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->getResponse(' ___ categories...') #1 /home/soubory/app/vendor/stichoza/google-translate-php/src/Stichoza/GoogleTranslate/TranslateClient.php(185): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->instanceTranslate(' ___ categories...') #2 /home/soubory/app/common/models/Parsing.php(231): Stichoza\GoogleTranslate\TranslateClient->__call('translate', Array) #3 /home/soubory/app/console/controllers/ParseController.php(28): common\models\Parsing::fileInfo('fileinfo.com', 'https://fileinf...', true, true) #4 [internal function]: console\controllers\ParseController->actionIndex('https://fileinf...', 'true', 'true') #5 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/InlineAction.php(57): call_user_func_array(Array, Array) #6 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Controller.php(157): yii\base\InlineAction->runWithParams(Array) #7 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Controller.php(148): yii\base\Controller->runAction('', Array) #8 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Module.php(528): yii\console\Controller->runAction('', Array) #9 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(180): yii\base\Module->runAction('parse', Array) #10 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/console/Application.php(147): yii\console\Application->runAction('parse', Array) #11 /home/soubory/app/vendor/yiisoft/yii2/base/Application.php(386): yii\console\Application->handleRequest(Object(yii\console\Request)) #12 /home/soubory/app/yii(27): yii\base\Application->run() #13 {main} ______ categories_text69 ___

Soubory pluginů poskytují existujícím programům další funkce a funkce. Běžně se používají v aplikacích pro úpravu obrázků, videa a zvuku, stejně jako pro webové prohlížeče. Pluginy jsou také označovány jako doplňky a rozšíření.

______ names_name58 ___ Herní soubory ______ categories_text58 ___

Kategorie herních souborů obsahuje uložené soubory videoher a soubory odkazované videohrami. Zahrnuje také hry ROM, což jsou softwarové kopie her vyvinutých pro jiné systémy, například Super Nintendo a Nintendo 64. Tyto soubory lze přehrávat pomocí emulátoru softwaru.

______ names_name64 ___ Zvukové soubory ______ categories_text64 ___

Kategorie zvukové soubory obsahuje komprimované a nekomprimované zvukové formáty, které obsahují data tvaru vlny, která lze přehrávat pomocí softwaru pro přehrávání zvuku. Tato kategorie také obsahuje soubory MIDI, hudební partitury a soubory zvukových projektů, které obvykle neobsahují audio data.

______ categories_name71 ___ Záložní soubory ______ categories_text71 ___

Kategorie záložních souborů obsahuje jednotlivé zálohy souborů a soubory související se zálohovacím softwarem. Jednotlivé záložní soubory jsou často generovány automaticky softwarovými programy. Záložní soubory zálohy zahrnují přírůstkové zálohy a úplné zálohy systému.

______ names_name75 ___ Spustitelné soubory ______ categories_text75 ___

Spustitelné soubory obsahují kód, který je spuštěn při otevření souboru. Programy Windows, aplikace Mac OS X, skripty a makra jsou všechny považovány za spustitelné soubory. Vzhledem k tomu, že tyto typy souborů spouští při otevření kód, neznámé spustitelné soubory, například ty, které byly přijaty jako přílohy e-mailu, by neměly být otevřeny.

______ names_name78 ___ Vektorové soubory obrázků ______ categories_text78 ___

Vektorová grafika se skládá spíše z cest než z jednotlivých pixelů. Tyto cesty lze použít k reprezentaci čar a tvarů v obraze. Většina formátů vektorových obrázků může také zahrnovat barvy, přechody a efekty obrazu. Protože vektorová grafika ukládá obrazová data jako cesty, lze je zvětšovat bez ztráty kvality, což z nich činí dobrou volbu pro loga a další typy výkresů.

______ categories_name68 ___ Systémové soubory ______ categories_text68 ___

Kategorie Systémové soubory obsahuje soubory týkající se operačních systémů Mac, Windows a Linux. Některé příklady zahrnují systémové knihovny, ikony, motivy a ovladače zařízení. Do této kategorie je také zahrnut výstup ze systému.

______ extension_description24462 ___

Soubor DSS je konfigurační záloha vytvořená programem DiskStation Manager (DSM), což je webový operační systém, který je součástí zařízení NAS (Synology Network Storage Storage). Obsahuje nastavení systému, který zahrnuje uživatele, skupiny, sdílené složky, pracovní skupinu, doménu, hesla a metody sdílení souborů. Soubory DSS lze použít k obnovení nastavení konfigurace systému.

______ rozšíření_text24462 ___

Zařízení NAS umožňují ukládat digitální soubory bez ohledu na to, zda se jedná o dokumenty, hudbu, fotografie nebo video, což je zpřístupní kdykoliv. Systém DSM umožňuje spravovat soubory uložené ve vašem zařízení NAS. Při zálohování nastavení konfigurace zařízení NAS prostřednictvím služby DSM je vytvořen soubor DSS pro uložení nastavení.

Chcete-li vytvořit záložní konfigurační soubor DSS, přejděte na Ovládací panely → Aktualizovat a aktualizovat. Obnovit a klepněte na tlačítko Zálohovat konfiguraci. Soubor DSS je pak stažen do počítače.

Chcete-li obnovit záložní konfigurační soubor DSS, přejděte do Ovládacích panelů → Aktualizovat a aktualizovat. Obnovte a klepněte na tlačítko Obnovit konfiguraci.

______ extension_common24462 ___

[Název produktu Synology] _ [datum vytvoření]. dss - Konvence pojmenování pro soubory DSS při vytváření a stahování prostřednictvím služby DSM.

______ extension_description24463 ___

Zvukový soubor uložený digitálním hlasovým záznamníkem nebo programem rozpoznávání řeči; ukládá hlasová audio data ve vysoce komprimovaném formátu; může být zapsán v režimu vkládání nebo přepisování; běžně používané pro profesionální přepisová prostředí, jako jsou například advokátní kanceláře.

______ extension_text24463 ___

Soubory DSS mohou být psány metadaty, jako je datum a čas diktování, délka zvuku a priorita.

Formát souboru DSS byl původně vyvinut v rámci Mezinárodní asociace hlasu (IVA). ), který se skládal z Olympus America, Philips Electronics a Grundig. Soubory DSS lze převést na běžnější typy zvukových souborů, například soubory %li_nk% .

______ extension_common24463 ___ ______ extension_description24464 ___

Spořič obrazovky systému Windows; používá Windows ke spuštění animace spořiče obrazovky nebo filmu, když je počítač po určitou dobu neaktivní (což může být nastaveno uživatelem); přidá další spořiče obrazovky do seznamu dostupného v záložce Spořič obrazovky ovládacího panelu Zobrazení.

______ extension_text24464 ___ ______ extension_common24464 ___ _______zobrazení_produktu produktu15742 ___ ______ product_text15742 ___ _______zobrazení_produktu produktu15842 ___ ______ product_text15842 ___ _______zobrazení_produktu_151542 ___
  • Prohlížeč HTML výsledků transformace XSLT
  • Nekonečné operace zpětných a opakovaných úprav
  • Přírůstkové vyhledávání ve stromovém a textovém zobrazení
  • Konfigurovatelné barvy a písma
______ product_text15542 ___

Poznámkový blok Microsoft XML je open source aplikace, která umožňuje uživatelům procházet a upravovat dokumenty XML. Je k dispozici pouze ke stažení pro systém Windows.

Program Poznámkový blok XML obsahuje jednoduché rozhraní spolu s řadou užitečných funkcí. Program poskytuje stromové zobrazení, které rozděluje dokument XML na třídy, značky a hodnoty klíčů. Dodává se také s prohlížečem HTML pro zobrazení výsledků transformace XSLT. Mezi další funkce patří podpora přetahování, konfigurovatelná písma a barvy, validace schémat XML a nekonečné operace úprav zpět a opakování.

Program Poznámkový blok XML používají programátoři pro začátečníky a experty XML. Poskytuje pokročilé funkce s jednoduchým rozhraním, které nezvládne začátečníky. Tam jsou XML editory, které poskytují více funkcí, jako jsou Liquid XML Studio, Stylus Studio a EditiX XML Editor, ale Microsoft XML Notepad je stále velmi schopný program pro procházení a editaci XML dokumentů.

Aktualizováno: 31. srpna 2015

_______zobrazení_produktu produktu17542 ___
  • Otevře soubory Cal3D
  • Poskytuje jednoduché rozhraní
  • Zobrazení 3D znaků z různých pohledů
______ product_text17542 ___

Cal3DViewer je open source aplikace sloužící k načítání a vizualizaci souborů Cal3D. Cal3D je 3D knihovna pro animaci postav napsaná v C ++, která byla původně vyvinuta jako 3D klient pro Worldforge, ale nakonec se stala samostatným programem.

Program umožňuje otevírat soubory Cal3D, které zahrnují CFG, CMF, XRF , XMF, CRF, CAF, XSF, CSF a XAF. Aplikace obsahuje jednoduché rozhraní s panelem základních ovládacích prvků. 3D znaky můžete zobrazit v režimu solid, s texturovanými čarami, bílými čarami, bílými body s kostmi, bílými body a různými úhly. Aplikace také umožňuje zobrazit více informací o modelu a přehrát animaci.

Cal3DViewer je lehká aplikace, která poskytuje přímý zážitek pro prohlížení souborů Cal3D. Nepřichází s množstvím schopností, ale dělá to, co slibuje, což je zobrazení souborů Cal3D.

Aktualizováno: 18. dubna 2016

_______zobrazení_produktu16742 ___ ______ product_text16742 ___ _______zobrazení_produktu16542 ___ ______ product_text16542 ___ _______zobrazení_produktu16942 ___ ______ product_text16942 ___ _______zobrazení_produktu16842 ___ ______ product_text16842 ___ ______ product_main_features18202 ___ ______ product_text18202 ___ ______ product_main_features18203 ___ ______ product_text18203 ___ ______ product_main_features18204 ___ ______ product_text18204 ___ ______ product_main_features18205 ___ ______ product_text18205 ___ ______ product_main_features18206 ___ ______ product_text18206 ___ ______ product_main_features18207 ___ ______ product_text18207 ___ _______zobrazení_produktu produktu 17942 ___ ______ product_text17942 ___ _______zobrazení_produktu produktu17842 ___ ______ product_text17842 ___ _______zobrazení_produktu17742 ___ ______ product_text17742 ___ ___
Společné DSS názvy souborů

[Název produktu Synology] _ [datum vytvoření]. dss - Konvence pojmenování pro soubory DSS při vytváření a stahování prostřednictvím služby DSM.

Programy, které otevírají DSS soubory

Typ souboru 2:Digital Speech Standard File

Vývojář International Voice Association
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.DSS druhá možnost

Zvukový soubor uložený digitálním hlasovým záznamníkem nebo programem rozpoznávání řeči; ukládá hlasová audio data ve vysoce komprimovaném formátu; může být zapsán v režimu vkládání nebo přepisování; běžně používané pro profesionální přepisová prostředí, jako jsou například advokátní kanceláře.

Více informací

Soubory DSS mohou být psány metadaty, jako je datum a čas diktování, délka zvuku a priorita.

Formát souboru DSS byl původně vyvinut v rámci Mezinárodní asociace hlasu (IVA). ), který se skládal z Olympus America, Philips Electronics a Grundig. Soubory DSS lze převést na běžnější typy zvukových souborů, například soubory .WAV .

Programy, které otevírají DSS soubory

Typ souboru 3:DCC Active Designer File

Vývojář N/A
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

.DSS třetí možnost

Spořič obrazovky systému Windows; používá Windows ke spuštění animace spořiče obrazovky nebo filmu, když je počítač po určitou dobu neaktivní (což může být nastaveno uživatelem); přidá další spořiče obrazovky do seznamu dostupného v záložce Spořič obrazovky ovládacího panelu Zobrazení.

Programy, které otevírají DSS soubory
Windows
Used by the Windows Screensaver

O DSS souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dss a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DCC Active Designer File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobré odpoledne. Děkuji za upozornění, jak soubory .dss fungují. Veškerá práce, kterou počítač vykonává, i když je neaktivní, je úžasná. Přečíst si, jak fungují soubory spořiče obrazovky v systému Windows, je působivé. Lidé obvykle ignorují, jak všechny tyto postupy fungují, ale poznat první neměl činnosti počítače je krása. Zkusím se dostat k několika z nich, abych je spustil, jak jste řekl. O této funkci jsem nevěděl, takže díky za tip. Výchozí karta Spořič obrazovky, kterou najdete v každém počítači, není tak atraktivní. Díky větší knihovně bude vypadat jedinečněji. Mělo by existovat více jiných programů pro spořiče obrazovky než aplikace Windows Screensaver. Každopádně za vše děkuji.