Domů : Přípony souborů : Format .dmc

.dmc soubor

Typ souboru 1:Datamartist Data Canvas File

Vývojář nModal Solutions
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to soubor DMC?

Dokument vytvořený Datamartist, nástroj pro profilování dat používaný k analýze, kombinování a správě dat z více zdrojů; mohou obsahovat interní datové soubory, stejně jako specifikace transformace dat ve formě transformačních bloků a spojení mezi nimi.

Více informací

Datové sady v souboru DMC jsou omezeny na 250 000 hodnot na datovou sadu. Proto jsou vhodné pro malé až středně velké datové sady a často se používají pro generování referenčních datových sad pro testování. Větší sady dat mohou být odkazovány v rámci souboru DMC a jsou uloženy v samostatných lokálních souborech mezipaměti a indexu pro rychlejší přístup a přístup offline. , Soubory DMC a další zdroje.

Programy, které otevírají DMC soubory

Typ souboru 2:DPCM Sample File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.DMC druhá možnost

Zvukový soubor používaný programy sledování a vzorkování zvuku, jako je například FamiTracker; uloží vzorek nástroje, který může být smyčkovaný, ohnutý sklonem a využíván jinými způsoby; často používán pro tvorbu zvuků videoher.

Více informací

FamiTracker označuje soubory DMC jako "Delta modulované vzorky".

Programy, které otevírají DMC soubory
Windows
FamiTracker

Typ souboru 3:Mimic Configuration File

Vývojář DAZ Productions
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

.DMC třetí možnost

Soubor vytvořený programem Mimic, program používaný pro vytváření sekvencí animace obličeje; používá se jako formát projektu a ukládá informace o synchronizaci rtů; lze exportovat do studia DAZ nebo Smith Micro Poser pro dokončení modelování postav a animací.

Programy, které otevírají DMC soubory
Macintosh
DAZ 3D Mimic

Typ souboru 4:Medical Manager Script

Vývojář The Sage Group
Kategorie Executable Files
Formát N/A

.DMC čtvrtá možnost

Skript používaný pro automatizaci úloh v rámci softwaru pro správu softwaru Sage Medical Manager; mohou být použity pro export informací, instalaci aktualizací nebo pro jiné funkce.

Programy, které otevírají DMC soubory
Windows
Sage Medical Manager
Linux
Sage Medical Manager

O DMC souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dmc a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Medical Manager Script, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.