Domů : Přípony souborů : Format .dim

.dim soubor

Typ souboru 1:[email protected] Raw Disk Image Backup File

Vývojář [email protected] Data Recovery Software
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor DIM?

Záloha obrazu surového disku vytvořená programem Active @ Disk Image, programem pro zálohování a obnovu systému Windows; ukládá obraz surového disku, který obsahuje konfigurační data, která popisují geometrii disku nebo diskového oddílu.

Více informací

Když vytvoříte obraz surového disku s Active @, vytvoříte identickou kopii každého sektoru z vybraného fyzického pevného disku nebo logického oddílu, který obsahuje všechny použité a nevyužité místo. Obraz surového disku DIM se používá hlavně pro budoucí obnovu dat nebo zálohování operačních systémů jiných než Windows.

Nezpracovaný obraz můžete vytvořit výběrem možnosti „Vytvořit surový obrázek“ v části „Operace disku“ nebo „Nástroje“. na panelu nabídek. Při vytváření obrazu surového disku jsou vytvořeny dva soubory. Soubor DIM obsahující popis obrázku je vytvořen, když je vytvořen jiný soubor pro uložení dat. Tento datový soubor je pojmenován podle názvu obrazu surového disku a má "001" připojený k jeho "dim" rozšíření. Pokud je obraz surového disku pojmenován "DiskImage", datový soubor bude pojmenován DiskImage.dim.001. Pokud je potřeba více než jeden datový soubor, vytvoří se další soubor s příponou „002“ připojenou k rozšíření.

Programy, které otevírají DIM soubory

Typ souboru 2:DIME File

Vývojář N/A
Kategorie Kódované soubory
Formát N/A

.DIM druhá možnost

Formát binární zprávy používaný pro odesílání dat přes internet; může zapouzdřit jedno nebo více užitečných dat různých typů a velikostí do jedné zprávy; obsahuje délku užitečného zatížení, typ užitečného zatížení a identifikátor užitečného obsahu.

Více informací

Webové servery a poštovní servery, které rozpoznávají zprávy DIME, převedou zapouzdřený soubor do původní přílohy, aby ho mohl otevřít koncový uživatel.

Programy, které otevírají DIM soubory
Windows
DIME parser
Linux
DIME parser
Macintosh
DIME parser

O DIM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dim a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru DIME File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.