Domů : Přípony souborů : .dec Soubor

.dec Přípona souboru

Typ souboru1Declaration File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

Co je to DEC soubor?

Soubor DEC je textový deklarační soubor používaný programy ADL (Application Development Language). Obsahuje globální proměnné a konstanty, na které se mohou odkazovat jiné soubory v rámci programového projektu.

Více informací

Soubory DEC jsou obvykle ukládány ve formátu deklarace EDK II (DEC). EDK II je vývojová kódová báze, která se používá k vytvoření ovladačů UEFI (Unified Extensible Firmware Interface), obrázků firmwaru a aplikací. Účelem formátu DEC je pomáhat při budování komponent EDK a modulů EDK II a vytvářet aplikace UEFI a obrázky firmwaru.

Programy, které otevírají DEC soubory
Windows
ADL software
Macintosh
ADL software

Typ souboru2Magic: The Gathering Online Deck File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Text

.DEC číslo volby 2

Soubor DEC obsahuje balíček karet pro hru Magic: The Gathering Online (MTGO), online hru na kartách. Ukládá sbírku karet, které tvoří hratelný balíček, který zahrnuje počet karet a jména každé karty v balíčku. Soubory DEC mohou také obsahovat názvy karet a poznámek.

Více informací

DEC soubor otevřen v TJ Soft Decked Builder 1.25

Soubory DEC jsou uloženy ve formátu prostého textu, přičemž každý řádek začíná číslem karty následované názvem karty. Některé řádky mohou také začínat příkazem SB:, což znamená, že se jedná o karty typu sideboard, nebo //, což označuje poznámku.

Vzhledem k tomu, že soubory jsou uloženy ve formátu prostého textu, můžete snadno vytvářet, upravovat a sdílení hratelných balíčků. Soubory DEC můžete otevřít a zobrazit v libovolném textovém editoru, jako je například Poznámkový blok, WordPad a TextEdit.

Soubory DEC s úpravami prostého textu byste však měli upravovat a ukládat, abyste zabránili ukládání dalších informací o formátování. nelze číst. Také budete možná muset změnit příponu souboru uloženého pomocí textového editoru z .txt na .dec.

POZNÁMKA: Přehrátelné balíčky mohou být také uloženy jako soubory .DEK .

Programy, které otevírají DEC soubory

O DEC soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dec a jak ji otevřít.

Typ souboru Magic: The Gathering Online Deck File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře