Domů : Přípony souborů : .ddd Soubor

.ddd Přípona souboru

Typ souboru1GLBasic 3D Data File

Vývojář Dream Design Entertainment
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to DDD soubor?

Soubor používaný GLBasic, aplikací používanou k vývoji multiplatformového softwaru s programovacím jazykem BASIC; uloží vrcholy 3D objektu a může být vykreslen jako součást 3D animace nebo jako statický objekt v programu GLBasic.

Programy, které otevírají DDD soubory

Typ souboru2Alpha Five Data Dictionary File

Vývojář Alpha Software
Kategorie Soubory vývojářů
Formát N/A

.DDD číslo volby 2

Soubor slovníku vytvořený Alpha Five, IDE, který umožňuje uživatelům vyvíjet webové, desktopové a mobilní aplikace; obsahuje seznam všech prvků přidaných do souboru .DBF ; prvky zahrnují procházení, zprávy, uložené operace, dopisy a návrhy formulářů; funguje podobně jako formát souboru DBF, protože se jedná o tabulku spojenou se souborem .DDM memo, jako je soubor DBF propojen se souborem .FPT memo.

Více informací

Příklad vztahu mezi soubory DBF, DDD a DDM: Řekněme, že jsme vytvořili pravidlo pole v souboru DBF s názvem "Pravidlo". Záznam je pak vytvořen v souboru DDD s pravidlem v poli název, FRUL v poli typu (protože je to pravidlo pole) a kód v poli poznámky, které odkazuje na aktuální kód v souboru DDM.

Pro každou tabulku, kterou vytvoříte v Alpha Five, bude vytvořen soubor DDM, DDD a .DDX . Tyto soubory tvoří slovník dat tabulky pro soubor DBF. Slovník ukládá dotazy, uložená nastavení nástrojů a rozvržení. To je odkazoval Alpha Five překonat omezení DBF souboru. Soubory DDD by měly být uchovávány v souborech DDM a DDX Data Dictionary, aby Alpha našla všechny elementy a jejich kusy.

POZNÁMKA: V roce 2013 se Alpha Five staly Alpha Anywhere.

Společné DDD názvy souborů

[Název vaší tabulky] .ddd - Při vytvoření tabulky bude soubor DDD vytvořen se stejným názvem jako vaše tabulka.

Programy, které otevírají DDD soubory

O DDD soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ddd a jak ji otevřít.

Typ souboru Alpha Five Data Dictionary File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře