Domů : Přípony souborů : Format .dcp

.dcp soubor

Typ souboru 1:Delphi Compiled Package

Vývojář Embarcadero Technologies
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Binary

Co je to soubor DCP?

Binární soubor, který se skládá ze skutečného kompilovaného balíčku; obsahuje informace o symbolu a další informace záhlaví; IDE společnosti Delphi k vybudování projektu.

Programy, které otevírají DCP soubory
Windows
Embarcadero Delphi

Typ souboru 2:Adobe DNG Camera Profile

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

.DCP druhá možnost

Digitální negativní (DNG) profil kamery používaný produkty pro úpravu obrázků Adobe, například Adobe Photoshop a Lightroom; obsahuje počáteční nastavení podání barev při importu digitální fotografie RAW; popisuje interpretaci informací o barvě pro digitální data surového obrazu.

Více informací

Společnost Adobe publikuje na svých webových stránkách několik profilů kamer DNG. Tyto profily lze použít pro import surových obrazů z různých typů digitálních fotoaparátů. Vlastní profily mohou být vytvořeny pomocí aplikace Adobe DNG Profile Editor, která je bezplatná aplikace dostupná u společnosti Adobe.

POZNÁMKA: Mnoho formátů RAW digitálních obrázků lze převést do formátu .DNG , což je veřejně dostupný archivační standard vyvinutý společnosti Adobe Systems.

Programy, které otevírají DCP soubory
Windows
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Macintosh
Adobe Photoshop
Adobe Lightroom
Adobe DNG Profile Editor

O DCP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .dcp a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe DNG Camera Profile, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.