Domů : Přípony souborů : Format .cxt

.cxt soubor

Typ souboru 1:CX-Programmer Project Text File

Vývojář OMRON
Kategorie Soubory vývojářů
Formát Text

Co je to soubor CXT?

Projektový soubor vytvořený CX-Programmerem, aplikací pro programování PLC, která je součástí balíčku OMRON CX-One; uloží projekt vývojáře ve formátu prostého textu a obsahuje uživatelské programy a parametry dat.

Více informací

Nativní formát ukládání pro projekty CX-Programmer je formát .CXP , který používá kompresi souborů. Soubory CXP jsou běžněji používány než soubory CXT.

Programy, které otevírají CXT soubory
Windows
OMRON CX-One

Typ souboru 2:Director Protected Cast File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.CXT druhá možnost

Obsazení souboru nebo objektu, který používá ředitel, multimediální nástroj pro tvorbu obsahu; uloženy v chráněném formátu, který nelze upravovat; umožňuje sdílení objektů Director mezi více uživateli, aniž by byly upravovány.

Více informací

Adobe Director 11 byl první verzí vydaného ředitele poté, co Adobe získal Macromedia. Novější verze aplikace Director ukládají chráněné soubory obsazení jako soubory .CCT .

Programy, které otevírají CXT soubory
Windows
Adobe Director
Macintosh
Adobe Director

O CXT souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cxt a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Director Protected Cast File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.