Domů : Přípony souborů : Format .csm

.csm soubor

Typ souboru 1:Character Studio Marker File

Vývojář Autodesk
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát N/A

Co je to soubor CSM?

Textový soubor ASCII obsahující značky polohy pro 3D znak; používá se v aplikaci Studio Studio, což je nástroj pro animaci dvojitého textu, který je součástí programu 3ds Max společnosti Autodesk; uloží polohu biped do vyrovnávací paměti pro zachycení pohybu softwaru.

Více informací

Data o otočení končetin nejsou uložena v souborech CSM, ale jsou uloženy související soubory .BVH .

Programy, které otevírají CSM soubory
Windows
Autodesk 3ds Max

Typ souboru 2:Steam Game Backup File

Vývojář Valve
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

.CSM druhá možnost

Záložní soubor používaný službou Steam, digitální distribuční službou používanou pro přístup k hrám a softwaru; obsahuje záložní data hry přehrávané pomocí funkce Steam; podobný souboru .CSD a .SIS .

Více informací

Chcete-li obnovit záložní soubor CSM, vyberte možnost Steam → Backup and Restore Games ... a vyberte soubor. Soubor CSM je umístěn s dalšími záložními soubory CSD a SIS ve složce odpovídající hry ve složce "Steam Backups".

Programy, které otevírají CSM soubory
Windows
Valve Steam
Linux
Valve Steam
Macintosh
Valve Steam

O CSM souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .csm a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Steam Game Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Zdravím vás! Můj kurz modelování začal úžasnou prezentací. Byla zde část věnovaná programu Autodesk 3DS Max 2022. Úroveň detailů uvnitř modelů mi vyrazila dech. Navštívil jsem vaše stránky, abych se dozvěděl více o příponě souboru .csm, protože se v tomto programu používá. Bylo to skvělé čtení, zjistil jsem také, že se v nich ukládá poloha dvojnožky. Vyrovnávací paměť programu pro snímání pohybu je působivá. Už se nemohu dočkat, jak se všechny programy Autodesku v blízké budoucnosti rozrostou. Nastává nová digitální éra, ve které se lidé při vytváření svých nápadů více ohlížejí po 3D modelování. Je umístění ukládání rotace končetin v souborech BVH jediným rozdílem mezi nimi a formátem CSM? Děkuji!