Domů : Přípony souborů : .cpk Soubor

.cpk Přípona souboru

Typ souboru1DTM Test Log File

Vývojář Microsoft
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

Co je to CPK soubor?

Soubor protokolu generovaný Správcem testů ovladačů (DTM), který je součástí softwaru pro certifikaci zařízení Windows Logo Kit (WLK); obsahuje testovací protokol, který zaznamenává informace o hardwarovém zařízení; slouží k odeslání výsledků testů společnosti Microsoft tak, aby zařízení mohlo být certifikováno pro systém Windows; také pro ladění neúspěšných testů.

Více informací

Soubory CPK lze zobrazit pomocí Prohlížeče protokolů DTM. Prohlížeč zobrazuje informace, jako je datum zkoušky, testovací operační systém a provedené a neúspěšné testy.

Software WLK je dostupný v laboratořích Windows Quality Quality Labs (WHQL), což je skupina společnosti Microsoft, která certifikuje systém Windows hardwarových zařízení.

Programy, které otevírají CPK soubory

Typ souboru2CRI Middleware Package

Vývojář CRI Middleware
Kategorie Game Files
Formát Binary

.CPK číslo volby 2

Soubor herních balíčků používaný ve hrách vytvořených pomocí softwaru CRI Middleware pro balení; může ukládat grafiku, zvuk a další herní data; slouží jako kontejner pro herní soubory.

Více informací

Technologie CRI Middleware se používá k balení dat pro různé systémy herních konzolí, včetně systémů Microsoft, Nintendo, Sega a Sony.

Programy, které otevírají CPK soubory
Windows
CRI Packed File Maker

O CPK soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cpk a jak ji otevřít.

Typ souboru CRI Middleware Package, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře