Domů : Přípony souborů : Format .cpi

.cpi soubor

Typ souboru 1:AVCHD Video Clip Information File

Vývojář Sony
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor CPI?

Soubor CPI je soubor s informacemi o videoklipech vytvořený různými digitálními videokamerami s vysokým rozlišením (HD). Používá se k popisu toku videa .MTS nebo AVCHD a obsahuje metadata, jako je počet snímků za sekundu, snímky za sekundu a poměr stran.

Více informací

Soubory CPI jsou uloženy ve formátu videa AVCHD, který byl vyvinut společně společností Sony a Panasonic a poprvé vydán na digitální videokameře Sony Handycam HDR-UX1 v roce 2006. Soubory CPI jsou běžně k dispozici ve formátu AVCHD / BDMV / Adresář CLIPINF záznamového média HD digitálního videa.

Programy, které otevírají CPI soubory
Windows
Roxio Creator
CyberLink PowerDirector
Corel VideoStudio
Adobe Premiere Pro
Pinnacle Studio
CyberLink Media Suite
Macintosh
Roxio Popcorn
Roxio Toast
Adobe Premiere Pro

Typ souboru 2:Codepage Information File

Vývojář Microsoft
Kategorie Systémové soubory
Formát N/A

.CPI druhá možnost

Uloží mapování klávesnice a nastavení písma na celou obrazovku pro systémy MS-DOS a Windows; obsahuje vložené reprezentace znakových glyfů, které představují standardní písma; mohou být upraveny tak, aby vyhovovaly různým jazykům.

Programy, které otevírají CPI soubory
Windows
Microsoft Windows

O CPI souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cpi a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Codepage Information File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Děkuji za vysvětlení přípony souboru .cpi. Moje videokamera natočila několik klipů a obsahovala tento soubor, proto jsem váhal, zda je odstranit. Je tedy v pořádku, že to udělám? Jsem si jistý, že informace, které obsahují, jsou velmi užitečné pro profesionální fotografy a editory. Přesto je mi informace o snímkové frekvenci nebo poměru stran mých klipů k ničemu. Přesto je zajímavé, že je lze otevřít programy, jako je Premiere Pro nebo Kdenlive. Zajímalo by mě, zda se v dnešní době ještě používají. Myslím si to, protože podle toho, co jsem se dočetl ve vašem článku, pokud byly poprvé vydány kolem roku 2006, vypadají jako staré soubory (stejně jako moje videokamera). Každopádně vám děkuji za všechny informace, které jste o tomto rozšíření shromáždil. S pozdravem