Domů : Přípony souborů : .cif Soubor

.cif Přípona souboru

Typ souboru1Easy CD Creator Disk Image

Vývojář Corel
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

Co je to CIF soubor?

Formát obrazu disku CD vytvořený společností Corel a používaný společností Roxio Easy CD Creator (nyní Roxio Creator); mounts jako fyzické CD v systému Windows a je zobrazitelný v "Tento počítač;" často se používá pro vytváření záložních kopií CD.

Programy, které otevírají CIF soubory
Windows
Roxio Creator
EZB Systems UltraISO
Smart Projects IsoBuster
CDmage

Typ souboru2Crystallographic Information File

Vývojář International Union of Crystallography
Kategorie Datové soubory
Formát Text

.CIF číslo volby 2

Formát výměny krystalografických dat vyvinutý Mezinárodní unií krystalografie (IUCr); obsahuje kategorie krystalografických dat pro účely archivace a distribuce.

Více informací

Formát byl přijat v roce 1990 jako standardní struktura souborů a je pravidelně používán pro hlášení krystalových struktur. Soubor CIF obsahuje kategorie dat, například _audit_, _atom_, _cell_, _database_ a _refine_. Tyto kategorie obsahují informace, včetně vytvoření CIF, vlastností typu atomu, parametrů buněk, dat specifikovaných správci databází a dat popisujících parametry zpřesnění struktury.

Programy, které otevírají CIF soubory
Windows
Avogadro
Linux
Avogadro
Macintosh
Avogadro

O CIF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cif a jak ji otevřít.

Typ souboru Crystallographic Information File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře