Domů : Přípony souborů : .cdp Soubor

.cdp Přípona souboru

Typ souboru1Trainz Simulator Content Dispatcher Pack

Vývojář N3V Games
Kategorie Game Files
Formát N/A

Co je to CDP soubor?

Soubor používaný simulačními nástroji Trainz Simulator; obsahuje přídavný obsah hry, jako jsou vlakové trasy, návrhy lokomotiv a scenérie; lze importovat pomocí nástrojů Content Dispatcher a Content Manager Plus v rámci produktů Trainz Simulator; nainstalován ve World Dispatcher Ke stažení složka Trainz instalací.

Více informací

Soubory CDP jsou vyvíjeny poskytovateli obsahu třetích stran, jako je například Auran, a nejsou součástí původního obsahu hry. Existuje několik nástrojů pro správu balíčků CDP.

Programy, které otevírají CDP soubory
Windows
N3V Games Trainz Simulator
N3V Games Trainz Classics
N3V Games Trainz Driver
N3V Games Trainz Railway
Trainz CDP Batcher
Trainz Pro Routes CDP Browser

Typ souboru2CD/Spectrum Pro File

Vývojář N/A
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.CDP číslo volby 2

Informační soubor používaný CD / Spectrum Pro, CD audio přehrávač, který obsahuje grafický analyzátor spektra; obsahuje informace o interpretovi CD, titulu a stopě; lze importovat do CD / Spectrum Pro pro automatické načítání informací pro konkrétní CD.

Programy, které otevírají CDP soubory
Windows
CD/Spectrum Pro

Typ souboru3Sony CD Architect Project

Vývojář Sony
Kategorie Nastavení Soubory
Formát N/A

.CDP číslo volby 3

Soubor CDP je projekt vytvořený společností Sony CD Architect, program pro správu a vypalování zvukového disku CD. Obsahuje informace o projektu, jako je umístění zdrojových souborů, řezů, vkládacích bodů, úprav a vlastností projektu. Soubory CDP neukládají skutečný zvuk, pouze informace potřebné pro vytvoření disku CD po dokončení úprav.

Více informací

Soubory CDP umožňují provádět úpravy disku CD bez úpravy skutečných zdrojových souborů. To znamená, že můžete experimentovat s nastavením a úpravami a nemusíte se starat o změnu zvuku.

Při prvním spuštění programu CD Architect se automaticky vytvoří nový projekt, ale není to až do okamžiku, kdy se rozhodnete uložit. projektu, ve kterém je vytvořen skutečný soubor CDP k uložení obsahu projektu. Pro uložení projektu zvolte Soubor → Uložit.

Soubory CDP jsou podporovány pouze architektem CD. Chcete-li otevřít soubor CDP, vyberte Soubor → Otevřít ..

Projekt CDP je automaticky uložen každých 5 minut programem CD Architect v souboru .AUTOSAVE.CDP . Soubor je však při zavření programu CD Architect vymazán. Funkci automatického ukládání můžete vypnout zrušením zaškrtnutí políčka Povolit automatické ukládání.

POZNÁMKA: Společnost Sony CD Architect je přerušena.

Programy, které otevírají CDP soubory
Windows
Sony CD Architect

Typ souboru4ConceptDraw PROJECT File

Vývojář CS Odessa
Kategorie Datové soubory
Formát Binary

.CDP číslo volby 4

Soubor projektu vytvořený aplikací ConceptDraw PROJECT, aplikace pro správu projektů; ukládá plány projektů, zdroje, priority a informace o sledování; používá program pro zobrazování „dashboardů projektu“, který shrnuje klíčové ukazatele výkonnosti.

Více informací

Soubory ConceptDraw PROJECT také používají rozšíření .CDPX a .CDPZ .

Programy, které otevírají CDP soubory

O CDP soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cdp a jak ji otevřít.

Typ souboru ConceptDraw PROJECT File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře