Domů : Přípony souborů : .cdm Soubor

.cdm Přípona souboru

Typ souboru1NTI CD-Maker Image

Vývojář NTI
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát Binary

Co je to CDM soubor?

Obraz disku vytvořený NTI CD-Maker (nyní NTI Media Maker), program používaný pro vypalování a kopírování disků CD; software označován jako "Virtual CD-Image", který ukládá data potřebná pro vypálení disku.

Více informací

POZNÁMKA: NTI Media Maker stále používá soubory CDM pro obrazy disků.

Programy, které otevírají CDM soubory

Typ souboru2Conceptual Data Model File

Vývojář SAP
Kategorie Datové soubory
Formát XML

.CDM číslo volby 2

Soubor CDM je datový model vytvořený společností SAP PowerDesigner, podnikovým modelovacím a návrhovým programem. Ukládá diagram, který může zahrnovat datové položky, entity, vztahy, vazby přidružení, poznámky a tvary. Soubory CDM také ukládají metadata, například tvůrce, datum vytvoření a data modifikace modelu.

Více informací

Soubor CDM otevřený v SAP PowerDesigner 16

Soubory CDM jsou vytvořeny pro ukládání uloženého konceptuálního datového modelu, který umožňuje analyzovat koncepční strukturu informačního systému v PowerDesigneru. Jedná se o abstraktnější verzi logického datového modelu (soubor LDM) nebo fyzického datového modelu (soubor .PDM ).

Chcete-li vytvořit soubor CDM v aplikaci Power Designer, vyberte Soubor → Nový model, vyberte V kategorii „Informace“ vyberte položku kategorie „Koncepční data“, klepněte na tlačítko OK a poté vyberte Soubor → Uložit.

Chcete-li otevřít soubor CDM v aplikaci Power Designer, vyberte Soubor → Otevřít a vyberte koncepční model datového modelu CDM soubor, který chcete otevřít.

POZNÁMKA: PowerDesigner byl původně vyvinut společností Sybase, která byla zakoupena společností SAP.

Programy, které otevírají CDM soubory

O CDM soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cdm a jak ji otevřít.

Typ souboru Conceptual Data Model File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 12.03.2019:
NT 8.0Použití příkazů konzoly můžete vrátit příkazy do konzoly, aniž byste k tomu použili vlastní průvodce. Příkaz xargs vrací řetězec, kóduje řetězec ve znakech ASCII, provádí printf a chová se jako printf ('% X.% S', printf ('% d', lisp); otevírání souborů pomocí fstab¶, pokud není aktuálně k dispozici v V uživatelském prostoru veřejného klíče můžete pomocí příkazu nmb otevřít více souborů... Přečtěte si více