Domů : Přípony souborů : Format .cdg

.cdg soubor

Typ souboru :Compact Disc Plus Graphics Image

Vývojář N/A
Kategorie Rastrové obrazové soubory
Formát Binary

Co je to soubor CDG?

Snímek skladeb vytvořený ve formátu Compact Disc plus Graphics (CDG); obsahuje nezpracovaný obraz, obvykle v nízkém rozlišení; slouží k zobrazení grafiky, která odpovídá skladbě v přidruženém zvukovém souboru.

Více informací

Soubory CDG jsou často používány programy karaoke pro zobrazení grafiky a textů během přehrávání hudby.

Programy, které otevírají CDG soubory
Windows
VideoLAN VLC media player
TriceraSoft Swift
TriceraSoft TriKaraoke MP3+G Player
DOBLON Power CD+G Player Pro
DOBLON Power CD+G Burner
Linux
VideoLAN VLC media player
Macintosh
VideoLAN VLC media player
iOS
VideoLAN VLC for iOS

O CDG souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .cdg a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Compact Disc Plus Graphics Image, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Dobrý den. Děkujeme za popis přípony souboru .cdg. Jsem zvyklý vytvářet skladby, ale můj umělec opustil mé studio. Protože se to stalo, mám nyní na starosti nahrávání všeho sám. Neměl jsem tušení, jak fungují rastrové obrazové soubory, dokud jsem si nepřečetl vaše vysvětlení. Před ním bylo mé chápání obrazových souborů skladeb nulové haha. Je pro platformy obtížné pracovat s nekonvertovanými obrázky ve vysokém rozlišení? Znám někoho, kdo pracoval na některých karaoke strojích vyrobených na zakázku. Ten člověk si to celé naprogramoval sám, takže se ho teď zeptám, jak používal soubory CDG. Je zajímavé, že tento formát pomáhá zobrazovat grafiku a texty písní. Jak se stahují ty čtyři programy pro Windows z vašeho seznamu, u kterých se nezobrazuje cena? Díky!