Domů : Přípony souborů : .bo3 Soubor

.bo3 Přípona souboru

Typ souboruMinecraft BO3 Object File

Vývojář N/A
Kategorie Game Files
Formát Text

.BO3 číslo volby

Minecraft BO3 objektový soubor, který používá TerrainControl, Minecraft moddingová aplikace sloužící ke generování světů; obsahuje objekty terénu Minecraft; také ukládá nastavení, která ovládají, kdy se ve světě objevilo sluneční světlo, tma, voda a láva.

Více informací

Objekty Minecraftu se skládají z bloků, které se mohou ve vašich biomatech spárovat. Mohou to být rudy, stromy, dungeony a další struktury.

Soubor BO3 musíte umístit do jednoho ze dvou vlastních složek objektů Biome (BOB). Globální složka umožňuje, aby všechny vaše světy TerrainControl používaly soubor BO3. Místní složka umožňuje pouze jeden svět používat soubor BO3.

BO3 znamená Biome Object Builder verze 3. Formát BO3 nahradil formát .BO2 .

Programy, které otevírají BO3 soubory

O BO3 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bo3 a jak ji otevřít.

Typ souboru Minecraft BO3 Object File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 22.05.2019:
8.1 a níže. Vícenásobné použití vyvolá Pokud nemáte na skladě aktiva, která nemají dostatek paměti RAM (například s SD kartami nebo pevnými disky), bude to pro vás nevýhodou. Při jakékoli havárii je veškerý váš pokrok menší, než by se očekávalo, protože musíte kompenzovat zpoždění... Přečtěte si více