Domů : Přípony souborů : Format .bnk

.bnk soubor

Typ souboru 1:Adlib Instrument Bank

Vývojář Adlib
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor BNK?

Nástrojové banky zpřístupněné Adlib Visual Composer, hudební skladbou; navrženy tak, aby byly načteny soubory .ROL ; obsahuje vlastní nástrojová data doprovázející soubory ROL, které obsahují poznámky k přehrávání nástrojů, které tvoří skóre.

Více informací

Bankovní soubor používaný programem Adlib Tracker II má příponu .A2B .

POZNÁMKA: Program AdLib Visual Composer je program orientovaný na DOS a lze jej spouštět v systému Windows s pluginem DOS. / p>

Společné BNK názvy souborů

standard.bnk - Původní soubor BNK obsahující různé hlasy, ze kterých si můžete vybrat.

Programy, které otevírají BNK soubory

Typ souboru 2:Spotify Playlist File

Vývojář Spotify
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.BNK druhá možnost

Seznam stop vytvořený programem Spotify, program pro streamování hudby; obsahuje data seznamu stop, což jsou stopy, které jste přidali do seznamu stop; Obvykle ho nikdy neuvidíte, pokud neprokopete kód programu.

Více informací

V systému Windows jsou tyto soubory umístěny v následujícím adresáři C: Uživatelé CONFIG AppData Roaming Identifikace Uživatelé US_ID.

Chcete-li být v bezpečí a chránit svůj seznam videí před nechtěnými úpravami nebo náhodným smazáním, měli byste v adresáři vyhledat konkrétní soubor playlist.bnk a zkopírovat jej do jiné složky v počítači, abyste si ho mohli uchovat.

Společné BNK názvy souborů

playlist.bnk - Nejběžnější název používaný s příponou BNK.

Programy, které otevírají BNK soubory
Windows
Spotify

Typ souboru 3:Test Drive Unlimited Data Package

Vývojář Eden Games
Kategorie Game Files
Formát N/A

.BNK třetí možnost

Formát balíku používaný testovací jednotkou Unlimited (TDU), sportovní závodní hra; obsahuje jednotlivé soubory s daty hry, jako jsou 3D modely, zvukové efekty a hudební soubory.

Více informací

Obsah souboru BNK lze extrahovat pomocí nástroje jiného výrobce, například nástrojů pro modifikaci TDU. Upravené soubory BNK mohou být použity ke změně hry testovací jednotky Unlimited.

Programy, které otevírají BNK soubory
Windows
Eden Games Test Drive Unlimited
TDU Modding Tools
BNK Editor

Typ souboru 4:ExamView Question Bank File

Vývojář Turning Technologies
Kategorie Datové soubory
Formát N/A

.BNK čtvrtá možnost

Soubor BNK je datový soubor vytvořený programem Turning Technologies ExamView, který se používá k vytváření úkolů a hodnotících otázek pro hodnocení výkonu studentů. Obsahuje banku jedné nebo více otázek vytvořených nástrojem Test Generator obsaženým v ExamView. Soubory BNK lze otevřít pomocí Editoru otázek, který je součástí ExamView.

Více informací

Chcete-li otevřít soubor BNK v ExamView, musíte v modulu ExamView použít modul Question Bank Editor. Pomocí identifikátoru aktivního modulu zobrazeného v záhlaví okna ExamView můžete určit, který modul používáte. Chcete-li přepnout do modulu Editor otázek, vyberte Soubor → Přepnout do editoru otázek.

Programy, které otevírají BNK soubory

O BNK souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bnk a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru ExamView Question Bank File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj, kamaráde. Na vašich stránkách byly nalezeny čtyři možné popisy související s příponou .bnk. Přečetl jsem si druhý z nich, protože jsem po stažení Spotify zamířil do jeho adresáře. Jakmile jsem se přihlásil do informací o svém účtu, zobrazilo se mi tam spoustu složek nebo koberců. Dává smysl, že je tam mnoho souborů BNK, protože mám přidáno několik seznamů skladeb. Mnoha uživatelům, na rozdíl ode mě, pomůže umístění tohoto adresáře. Jsem velmi dobře obeznámen s kódy jiných programů. Spotify se v tomto ohledu podobá jiným programům pro streamování hudby. Možná by umístění informací o ochraně těchto souborů mělo být v jiné velikosti písma haha. Mnoho lidí se je pokusí odstranit, aniž by věděli, k čemu slouží. Všechny informace byly opravdu přesné. Ahoj!