Domů : Přípony souborů : Format .blw

.blw soubor

Typ souboru :Adobe Photoshop Black and White Presets File

Vývojář Adobe Systems
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Binary

Co je to soubor BLW?

Soubor nastavení používaný aplikací Adobe Photoshop, což je aplikace sloužící k vytváření a úpravě rastrové grafiky; obsahuje nastavení barev pro převod obrazu do černobílého formátu; obsahuje procenta červených, žlutých, zelených, azurových, modrých a purpurových barev, které mají být zahrnuty do výsledného obrazu, stejně jako hodnoty odstínu a sytosti.

Více informací

Soubory BLW předvoleb se běžně používají pro převod digitálních fotografií na černobílé snímky. Digitální fotografové využívají možnosti filtrování různých barev a vytváření vlastních černobílých obrázků.

Černé a bílé okno ve Photoshopu lze otevřít výběrem Image → Adjustments → Black & White .... Photoshop CS5 obsahuje následující výchozí předvolby Black and White:

Programy, které otevírají BLW soubory
Windows
Adobe Photoshop
Macintosh
Adobe Photoshop

O BLW souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .blw a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Adobe Photoshop Black and White Presets File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.