Domů : Přípony souborů : Format .bkup

.bkup soubor

Typ souboru :Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor BKUP?

Soubor BKUP je obecný záložní soubor používaný různými programy a skripty pro vytváření záloh. Může být použit pro různé účely, jako je zálohování důležitých datových souborů, textových dokumentů nebo protokolů. Soubory BKUP slouží k obnovení původních souborů v případě neočekávané události.

Více informací

Pokud v počítači zjistíte soubor BKUP, pravděpodobně byl vytvořen programem, který je nebo byl nainstalován v počítači. Soubory BKUP se obvykle vytvářejí ve složce umístěné v instalačním adresáři programu, který ji vytvořil.

POZNÁMKA: Jedním z příkladů použití souborů BKUP je software cPanel a WHM, což je software pro správu webového serveru, který používá BKUP soubory pro protokolování provozu serveru Awstats.

Programy, které otevírají BKUP soubory
Linux
cPanel

O BKUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bkup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Děkuji za příspěvek o příponě souboru .bkup. Nevěděl jsem, k čemu slouží. Hádám, že v počítačích jsou uloženy tisíce těchto souborů, ale většina lidí je nikdy neotevře! Co by mohlo být jednou z neočekávaných událostí, při kterých se soubory BKUP vytvářejí? Možná kdyby existovala malá sekce, která by obsahovala stručný návod, jak otevřít adresář aplikací. Většina lidí (včetně mě) neví, jak je najít. Proč je Linux jediný operační systém, který je umí otevřít? Existuje nějaký jiný program, který je zdarma a umí je otevřít? Zní to, že cPanel je zajímavý program, ale nebude moc lidí, kteří o něm vědí. Každopádně moc děkuji za skvělý článek :).