Domů : Přípony souborů : Format .bkf

.bkf soubor

Typ souboru :Windows Backup Utility File

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor BKF?

Soubor BKF je záložní soubor vytvořený pomocí nástroje Zálohování systému Windows, který je součástí systému Windows NT a XP Pro (v nabídce Programy → Příslušenství → Systémové nástroje). Obsahuje katalog jednoho nebo více souborů, které si uživatel vybral k uchování.

Více informací

Soubory BKF lze obnovit do systémů Windows Server 2008 a Windows Vista pomocí nástroje Zálohování - obnovení systému Windows NT.

Soubory můžete také obnovit z katalogu BKF ve Windows 7, 8, a 10 s NTBackup (to je nazýváno "nt5backup.cab" na stránce pro stahování). Vyberte "Obnovit soubory a nastavení" v průvodci "Zálohovat nebo obnovit", vyberte Procházet ..., přejděte do souboru BKF, klepněte na tlačítko OK.

POZNÁMKA: Nástroj Zálohování systému Windows musí být nainstalován z domovského serveru XP instalační disk, který bude použit ve Windows XP Home Edition.

Programy, které otevírají BKF soubory

O BKF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bkf a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Windows Backup Utility File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Hej, chlape! Díky za poskytnutí informací o souborech .bkf. Nikdy jsem neslyšel o příponě schopné uchovávat katalogy souborů, které se uživatel rozhodl zachovat. Díky tobě jsem se dozvěděl, že je musím hledat v Systémových nástrojích. Většina webů tyto informace nesdílí, takže je velmi oceňuji. Děkuji také za seznam, o již nainstalovaném programu Backup Utility jsem nevěděl. Závěrečná poznámka k instalaci aplikace Utility mi přesně ukázala, co mám udělat. Můj systém Windows XP Home Edition mi ho nedovolil otevřít, takže jsem postupoval podle vašeho návodu. Jaká je cena programu Aryson BKF Recovery? Je lepší než ten od Microsoftu? Pokračujte v dobré práci. Bylo to zábavné čtení!