Domů : Přípony souborů : Format .bif

.bif soubor

Typ souboru 1:Get Backup Project File

Vývojář BeLight Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor BIF?

Záložní soubor projektu vytvořený programem Get Backup, aplikace pro zálohování a obnovu pro Mac OS X; ukládá nastavení pro zálohu, která může být pro knihovnu uživatele iPhoto, e-mail Apple Mail, knihovnu iTunes, složku Dokumenty nebo Adresář; umožňuje obnovit původní soubory.

Více informací

POZNÁMKA: Verze softwaru Get Backup je součástí softwaru pro tvorbu disků Roxio Toast. Nazývá se Get Backup RE (Roxio Edition).

Programy, které otevírají BIF soubory

Typ souboru 2:Boot Information File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.BIF druhá možnost

Obsahuje informace používané k zavedení počítače z disku, například disku CD nebo DVD; vytvořil programy MagicISO, UltraISO a další programy pro tvorbu disků; umožňuje vytváření zaváděcích disků CD a DVD a může být použit více disky.

Programy, které otevírají BIF soubory
Windows
MagicISO
EZB Systems UltraISO
Acronis Disk Director 12
Acronis True Image
Macintosh
Acronis True Image
Roxio Toast

Typ souboru 3:BioWare Infinity Engine File

Vývojář BioWare
Kategorie Game Files
Formát Binary

.BIF třetí možnost

Soubor prostředků pro hry používaný nástrojem Infinity Engine společnosti BioWare, stejně jako některé hry vytvořené v následujícím nástroji Aurora Engine; může ukládat různá data včetně grafiky, zvuku, mapových informací a dialogu; slouží jako kontejner pro balení herních dat.

Více informací

BIF soubory se používají pro hry jako je Baldurova brána, Planescape: Torment, Icewind Dale, Zaklínač a Hvězdné války: Rytíři staré republiky.

Programy, které otevírají BIF soubory

O BIF souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bif a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru BioWare Infinity Engine File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Hledal jsem nějaké informace o enginu Infinity Engine společnosti BioWare a o tom, jak funguje. Váš článek o příponě souboru .bif mi opravdu pomohl! Nikdy jsem si nemyslel, že tyto soubory jsou nutné k ukládání důležitých informací, jako jsou grafika a zvuky. Osobně jsem se s nimi v přírodě nikdy nesetkal. Přesto jsem rád, že jsem si přečetl váš článek, protože teď už vím, že by se neměly otevírat. Zabírají hodně místa? Děkuji za váš příspěvek! Přesto jsem si jistý, že většina lidí sem chodí, aby si přečetla více o zaváděcím použití rozšíření. Předpokládám, že to bylo důležité pro dobu, kdy byly operační systémy obsaženy na fyzických médiích. Zajímalo by mě, jaké typy využití mají tyto soubory v dnešní době. Děkuji!