Domů : Přípony souborů : .bif Soubor

.bif Přípona souboru

Typ souboru1Get Backup Project File

Vývojář BeLight Software
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to BIF soubor?

Záložní soubor projektu vytvořený programem Get Backup, aplikace pro zálohování a obnovu pro Mac OS X; ukládá nastavení pro zálohu, která může být pro knihovnu uživatele iPhoto, e-mail Apple Mail, knihovnu iTunes, složku Dokumenty nebo Adresář; umožňuje obnovit původní soubory.

Více informací

POZNÁMKA: Verze softwaru Get Backup je součástí softwaru pro tvorbu disků Roxio Toast. Nazývá se Get Backup RE (Roxio Edition).

Programy, které otevírají BIF soubory

Typ souboru2Boot Information File

Vývojář N/A
Kategorie Soubory diskových obrazů
Formát N/A

.BIF číslo volby 2

Obsahuje informace používané k zavedení počítače z disku, například disku CD nebo DVD; vytvořil programy MagicISO, UltraISO a další programy pro tvorbu disků; umožňuje vytváření zaváděcích disků CD a DVD a může být použit více disky.

Programy, které otevírají BIF soubory
Windows
MagicISO
EZB Systems UltraISO
Acronis Disk Director 12
Acronis True Image
Macintosh
Acronis True Image
Roxio Toast

Typ souboru3BioWare Infinity Engine File

Vývojář BioWare
Kategorie Game Files
Formát Binary

.BIF číslo volby 3

Soubor prostředků pro hry používaný nástrojem Infinity Engine společnosti BioWare, stejně jako některé hry vytvořené v následujícím nástroji Aurora Engine; může ukládat různá data včetně grafiky, zvuku, mapových informací a dialogu; slouží jako kontejner pro balení herních dat.

Více informací

BIF soubory se používají pro hry jako je Baldurova brána, Planescape: Torment, Icewind Dale, Zaklínač a Hvězdné války: Rytíři staré republiky.

Programy, které otevírají BIF soubory

O BIF soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bif a jak ji otevřít.

Typ souboru BioWare Infinity Engine File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře