Domů : Přípony souborů : .bdt2 Soubor

.bdt2 Přípona souboru

Typ souboruBEEDOCS Timeline 3D 2 Document

Vývojář BEEDOCS
Kategorie Video soubory
Formát Binary

.BDT2 číslo volby

Dokument vytvořený BEEDOCS Časová osa 3D 2, program používaný pro zachycení časových harmonogramů a historických událostí; mohou zahrnovat obrázky, data, zvuky, video, poznámky a další informace o událostech; slouží ke sdílení časových os pomocí videí nebo interaktivních prezentací.

Více informací

3D projekty časové osy mohou být publikovány jako interaktivní časové osy na webu, jako video na YouTube nebo iTunes nebo jako součást prezentace Keynote.

POZNÁMKA: Časová osa 3D verze 3 používá .BDT3 rozšíření.

Programy, které otevírají BDT2 soubory

O BDT2 soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bdt2 a jak ji otevřít.

Typ souboru BEEDOCS Timeline 3D 2 Document, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 20.02.2019:
Před instalací runtime modulu Microsoft TMCbin17 zde stáhněte nebo nainstalujte tcmvc054 z webu společnosti Microsoft. A pokud zjistíte, že instalační program není spuštěn. Důrazně doporučujeme provést instalaci. V případě, že máte potíže s instalací něčeho, co si ani nemůžete vyzkoušet, nebo se doposud chystáte tento kód použít, možná budete chtít přeskočit seznam, jak spustit systém Windows, nebo se pokusit nastavit něco jiného... Přečtěte si více