Domů : Přípony souborů : Format .bdmv

.bdmv soubor

Typ souboru :Blu-ray Disc Movie Information File

Vývojář Blu-ray Disc Association
Kategorie Video soubory
Formát Binary

Co je to soubor BDMV?

Soubor používaný disky Blu-ray k popisu obsahu adresáře disků Blu-ray; používá dobře definovaný název souboru a umístění adresáře a je zobrazen s jedním z následujících názvů souborů na disku Blu-ray: index.bdmv: popisuje obsah souboru v adresáři BDMV; v adresářích BDMV a BDMV / BACKUP. MovieObject.bdmv: popisuje jeden nebo více filmových objektů; v adresářích BDMV a BDMV / BACKUP. sound.bdmv: volitelný soubor, který se týká jednoho nebo více zvuků spojených s aplikacemi HDMV Interactive Graphic streams; nachází se v adresáři BDMV / AUXDATA.

Programy, které otevírají BDMV soubory
Windows
Roxio Creator
CyberLink PowerDVD
JRiver Media Center
Corel VideoStudio
CyberLink Media Suite
Macintosh
JRiver Media Center
Macgo Mac Blu-ray Player

O BDMV souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bdmv a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Blu-ray Disc Movie Information File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Ve tvém článku je mnoho důležitých informací o příponě souboru .bdmv. Přestože se Blu-ray a CD stávají minulostí, bádám o nich. S údivem zjišťuji, že uvnitř disku jsou i jiné soubory. Například soubory .bdmv pomáhají popsat obsah adresáře disku Blu-ray. Nějaké screeny, jak vypadají, by byly skvělým doplňkem článku. Zkoušel jsem jeden z nich otevřít ve VLC a bál jsem se, že se něco stalo v rámci počítače. Seznámení se se všemi názvy a jejich obsahem mi hodně pomůže. Pokusím se najít všechny adresáře na několika discích, které už vlastním. Ještě jednou díky a pokračuj v dobré práci, kámo!