Domů : Přípony souborů : .bdae Soubor

.bdae Přípona souboru

Typ souboruGameloft Game Data File

Vývojář Gameloft
Kategorie Game Files
Formát Binary

.BDAE číslo volby

Datový soubor používaný mobilními hrami Gameloft, jako je například Modern Combat 2: Black Pegasus a Gangstar: West Coast Hustle; obsahuje herní data, jako jsou informace o zbraních a vizuálních účincích.

Více informací

Někdy hráči upravují obsah hry tím, že zaměňují soubory BDAE tak, že se ve hře změní zbraně nebo vizuální efekty.

Programy, které otevírají BDAE soubory

O BDAE soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .bdae a jak ji otevřít.

Typ souboru Gameloft Game Data File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 23.06.2019:
XP a Windows Server 2003 nebo získat podrobnější pokyny k obnovení zařízení. Přečtěte si další informace o dokumentaci BDC BIOS a zkuste napsat vlastní BIOS BIOS. Co se stane, když systém Windows obnovuje software za běhu? Co se stane, když Windows obnovuje software za běhu (který má vždy důležitá umístění pro většinu aplikací)? Během aktualizace programu správce společnost Microsoft slibuje aktualizace BDC BIOS, opravy a aktualizace pro většinu aplikací na straně klienta, jako jsou NetFlux, FaceTime a další relace POP na některých funkcích... Přečtěte si více