Domů : Přípony souborů : Format .backup

.backup soubor

Typ souboru :Android Backup File

Vývojář N/A
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

Co je to soubor BACKUP?

Záložní soubor vytvořený některými telefony Android a jinými mobilními zařízeními Android; vytvořené pomocí rozšířeného režimu spouštění při stisknutí a podržení tlačítka napájení a tlačítka hlasitosti a poté výběru možnosti zálohování informací o uživateli; Když je zálohování dokončeno, uloží se na kartu SD zařízení Android.

Více informací

Chcete-li obnovit soubor ZÁLOHOVÁNÍ, podržte tlačítko napájení a tlačítko hlasitosti a vyberte možnost obnovení informací o uživateli ze spouštěcí nabídky.

Soubory ZÁLOHY obsahují informace o uživateli, jako jsou kontakty a soubory uživatelů . Jsou užitečné pro archivaci bodů uložení z mobilního zařízení, takže data mohou být obnovena, pokud dojde k problému se zařízením.

Programy, které otevírají BACKUP soubory

O BACKUP souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .backup a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Android Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj. Jak to jde? Doufám, že odpověď je dobrá, jen jsem chtěl říct, že vysvětlení o příponě .backup je tuplem oceňováno. Nikdo z mých kamarádů nevěděl, jak se s nimi pracuje a zda na nich mohou počítače Apple fungovat. Bohužel tomu tak nebylo, ale teď už víme, že se otevírají pouze na zařízeních s Androidem. Chci tím říct, že se dá snadno odvodit, že obsah je záloha něčeho. Možná se týkala pevného disku nebo videohry? To byly naše předpoklady. Je zajímavé, že formát je stejný pro tablety i telefony, jde přece o stejný operační systém. Pokusím se sehnat několik starých karet SD a zkontrolovat v nich soubory BACKUP. Díky!