Domů : Přípony souborů : Format .ba7

.ba7 soubor

Typ souboru :TaxAct 2017 Tax Return Backup File

Vývojář TaxAct
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor BA7?

Soubor BA7 je záložním souborem daňového přiznání .TA7 2017 vytvořeného ve verzi TaxAct z roku 2017, programu pro přípravu daní. Obsahuje daňové údaje za zdaňovací období 2017, které slouží pro účely archivace av případě ztráty nebo poškození souboru TA7. Soubory BA7 ukládají federální IRS a údaje o daňovém formuláři spolu se základními informacemi uživatele.

Více informací

Uživatelé TaxAct 2017 budou s největší pravděpodobností používat pouze soubor TA7 pro ukládání, tisk nebo nahrávání svých daní. Soubor BA7 je však užitečný pro zálohování souboru TA7 v případě jeho poškození nebo ztráty.

Chcete-li uložit zálohu svého daňového přiznání, vyberte Soubor → Zálohování ... a pojmenujte soubor. Před vytvořením zálohy musíte uložit daňové přiznání jako soubor TA7. Chcete-li obnovit zálohu v TaxAct, vyberte Soubor → Obnovit zálohování ... a přejděte do umístění vašeho souboru BA7.

Vzhledem k tomu, že roční daňové přiznání jsou podána za předchozí rok, soubor BA7 je vytvořen v roce 2018 obvykle od začátku ledna do 15. dubna. Po dokončení daňového přiznání můžete tisknout a odesílat poštou v daňových formulářích nebo souborech elektronicky.

Programy, které otevírají BA7 soubory
Windows
TaxAct

O BA7 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ba7 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TaxAct 2017 Tax Return Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.