Domů : Přípony souborů : Format .ba6

.ba6 soubor

Typ souboru :TaxAct 2016 Tax Return Backup File

Vývojář TaxAct
Kategorie Záložní soubory
Formát N/A

Co je to soubor BA6?

Soubor BA6 je záložním souborem daňového přiznání za rok 2016 vytvořeného ve verzi TaxAct z roku 2016, což je program pro přípravu daní. Obsahuje daňové údaje za zdaňovací rok 2016, který se používá pro účely archivace av případě, že je soubor .TA6 ztracen nebo je poškozen. Soubory BA6 zahrnují federální IRS a údaje o daňovém formuláři spolu se základními informacemi uživatele.

Více informací

Soubor BA6 otevřít v TaxAct 2016

Uživatelé TaxAct 2016 budou s největší pravděpodobností používat soubor TA6 pouze k ukládání, tisku nebo nahrávání daní. Soubor BA6 je však cenný pro uživatele, kteří se obávají, že se jejich soubor TA6 poškodí nebo se ztratí.

Chcete-li uložit zálohu svého daňového přiznání, vyberte Soubor → Zálohování ... a pojmenujte soubor. Před vytvořením zálohy musíte uložit své daňové přiznání jako soubor TA6.

Chcete-li obnovit zálohu v TaxAct, vyberte Soubor → Obnovit zálohu ... a přejděte do umístění souboru BA6.

Vzhledem k tomu, že jsou roční daňové přiznání podána za předchozí rok, je soubor BA6 nejpravděpodobněji vytvořen v roce 2017 od začátku ledna do 15. dubna. elektronicky.

Programy, které otevírají BA6 soubory
Windows
TaxAct

O BA6 souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .ba6 a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru TaxAct 2016 Tax Return Backup File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.