Domů : Přípony souborů : .awcav Soubor

.awcav Přípona souboru

Typ souboruActiveWorlds Custom Avatar File

Vývojář ActiveWorlds
Kategorie Nastavení Soubory
Formát Text

.AWCAV číslo volby

Virtuální soubor avatara vytvořený prohlížečem ActiveWorlds, 3D online chatovací aplikace; ukládá vlastnosti, které určují pohlaví a vzhled 3D znaku; můžete přizpůsobit obličej, vlasy, kůži, oblečení a další funkce avatara osoby.

Více informací

Chcete-li vytvořit vlastní avatar, vyberte v nabídce aplikace Avatar → Vlastní avatar a poté v horní liště okna aplikace vyberte tlačítko "Zobrazit okno CAV". Dále vyberte možnosti avataru a klepněte na tlačítko Uložit přednastavení. Chcete-li načíst vlastní avatar, vyberte tlačítko Načíst přednastavení.

Programy, které otevírají AWCAV soubory

O AWCAV soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .awcav a jak ji otevřít.

Typ souboru ActiveWorlds Custom Avatar File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 28.09.2019:
PC SecurityRelated Ano, samozřejmě, že! www.reddit.com/r/JavaScript/comments/497z5ql/google_basic_assert_statement_simplify_repeat_at_time_to_to_expand/Pokud jsme se nenaučili naši lekci, hodnotíme pomocí Scaly wehopefully následovat ho dobře.Google na eclupl.io (@escambadercoatl) vaše emailová adresaMatt Barr (instruktážní technolog, MySQL)... Přečtěte si více