Domů : Přípony souborů : Format .avr

.avr soubor

Typ souboru 1:Audio Visual Research File

Vývojář N/A
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor AVR?

Formát zvukových souborů vytvořený programem Audio Visual Research pro starší počítačové systémy Atari ST; může být 8 nebo 16 bitů a obsahovat 1 nebo 2 kanály; již není běžně používán.

Programy, které otevírají AVR soubory
Windows
FMJ-Software Awave Studio
SoX
Linux
SoX
Macintosh
SoundApp
SoX

Typ souboru 2:EverFocus Recording File

Vývojář EverFocus
Kategorie Video soubory
Formát N/A

.AVR druhá možnost

Soubor AVR je videozáznam zachycený DVR EverFocus, což je zařízení používané ve vybraných bezpečnostních kamerových systémech. Obsahuje monitorovací video spolu s informacemi o záznamu, jako je doba přehrávání, datum a čas zahájení a ukončení záznamu a model rekordéru. Soubory AVR lze přehrávat pouze pomocí přehrávače EF Player.

Více informací

Soubory AVR lze otevřít v EF přehrávači výběrem možnosti Načíst a výběrem souboru záznamu AVR. Záznam AVR můžete také exportovat jako soubor .AVI výběrem možnosti Uložit jako AVI.

Programy, které otevírají AVR soubory

O AVR souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .avr a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru EverFocus Recording File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Doufal jsem, že na vašich stránkách najdu více informací o příponě souboru .avr. Vypadá to, že můj den bude lepší, protože na vašich stránkách je tomu věnována stránka. Přečetl jsem si druhý popis, protože jsem si nedávno pořídil nový sledovací systém s kamerami. Bylo mi divné, že k ukládání záznamu nepoužívá žádný běžný formát videosouboru. Přesto je zajímavé, že tento není příliš populární, ale má příliš mnoho skvělých detailů. První, který mě překvapil, je, že jsou zde informace týkající se doby přehrávání a modelu rekordéru. To mě nutí přemýšlet o tom, jak tyto systémy mohou pomoci větším společnostem. Ještě jednou děkuji za podporu, rád si o podobných souborech přečtu více.