Domů : Přípony souborů : Format .asd

.asd soubor

Typ souboru 1:Ableton Live Sample Analysis File

Vývojář Ableton
Kategorie Zvukové soubory
Formát N/A

Co je to soubor ASD?

Soubor vytvořený Ableton Live, zvukovou produkční aplikací; je vytvořen, když je zaznamenán nový vzorek nebo když je vzorek importován poprvé; obsahuje metadata o vzorku zvuku, který 1) umožňuje softwaru zobrazit data tvaru vlny a 2) urychluje výkon při natahování vzorku tak, aby odpovídal danému měřiči.

Více informací

Ableton Live vytvoří soubory ASD ve stejném adresáři jako nahraný nebo importovaný zvukový klip. Název souboru ASD je název souboru zvukového klipu s příponou ".asd". Pokud například importujete song.wav, software vytvoří song.wav.asd.

POZNÁMKA: Pokud nechcete, aby aplikace Ableton Live vytvořila soubory ASD, vypněte možnost „Vytvořit soubory analýzy“, který se nachází v záložce "Složka souborů" v okně Předvolby.

Programy, které otevírají ASD soubory
Macintosh
Ableton Live

Typ souboru 2:Word AutoSave File

Vývojář Microsoft
Kategorie Záložní soubory
Formát Binary

.ASD druhá možnost

Soubor ASD je dočasná záloha vytvořená aplikací Microsoft Word, což je textový editor používaný k autorizaci dokumentů. Obsahuje snímek kopie aktuálně otevřeného dokumentu aplikace Word. Používá se pro automatické zálohování a obnovu dokumentů v aplikaci Word v případě neplánovaného narušení nebo havárie programu.

Více informací

Novější verze aplikace Word ukládají soubory ASD do následujících výchozích adresářů:

Windows Vista / 7: [user] App Roaming Microsoft Word

Windows XP: [uživatel] Data aplikace Microsoft Word

Následující verze aplikace Microsoft Word používají soubory ASD:

POZNÁMKA: Chcete-li soubor ASD otevřít ručně v aplikaci Word, zvolte Soubor → Otevřít, vyberte "Všechny soubory (*. *)" v seznamu Typ souboru a vyberte soubor ASD.

Programy, které otevírají ASD soubory
Windows
Microsoft Word

O ASD souborech

Naším cílem je snaha vám pomoci pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .asd a jak daný soubor otevřít.

Typ souboru Word AutoSave File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu SouboryInfo. Snažíme se o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali.


Nedávné Komentáře

Anonymní uživatel:
Ahoj! Byl jsem zvědavý, jestli bych mohl obnovit minulé záložní soubory ze zastaralého programu Microsoft Word a váš článek byl opravdu skvělý! Nebyl jsem si vědom toho, že tyto soubory pro obnovu zabírají pouze kopii snímku aktuálně otevřeného dokumentu aplikace Word. Zajímalo by mě, co se stane, pokud máte otevřeno více než jeden soubor? Má každý z nich svůj vlastní soubor .asd? Každopádně jsem zkusil vyhledat adresář, který jste zmínil ve svém článku, a byl jsem mile překvapen, že jsem tam tento typ souboru našel. Jaký typ přípony se v dnešní době používá? Přečetl jsem si také další využití, které tato přípona má jako nástroj pro produkci zvuku, a přišlo mi to opravdu osvěžující. Zajímalo by mě, co by se stalo, kdybych tento soubor otevřel ve Wordu. Moc děkuji za vaše popisy.