Domů : Přípony souborů : .aoi Soubor

.aoi Přípona souboru

Typ souboru1Art of Illusion 3D Scene

Vývojář Peter Eastman
Kategorie 3D obrazové soubory
Formát Binary

Co je to AOI soubor?

3D obrazový soubor vytvořený programem Art of Illusion, bezplatným open source 3D modelovacím programem; mohou obsahovat 3D objekty, textury, animace a další prvky scény; odkazuje na externí obrázky, ale neukládá je do samotného souboru AOI.

Více informací

Soubory AOI jsou uloženy v binárním formátu rozpoznaném pouze Art of Illusion. Soubory však mohou být exportovány do formátů Wavefront ( .OBJ ), Povray ( .POV ) a VRML ( .WRZ ) pro použití s jiným softwarem pro 3D modelování.

Programy, které otevírají AOI soubory

Typ souboru2Dynamics AX Application Object Index File

Vývojář Microsoft
Kategorie Různé soubory
Formát N/A

.AOI číslo volby 2

Obsahuje index všech dat objektů ( .AOD ), na které odkazuje aplikace Microsoft Dynamics AX; poskytuje rychlejší přístup a možnosti vyhledávání objektových dat používaných programem.

Programy, které otevírají AOI soubory
Windows
Microsoft Dynamics AX

O AOI soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .aoi a jak ji otevřít.

Typ souboru Dynamics AX Application Object Index File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 13.09.2019:
Knihovny obrázků Vista a Windows Server 2008 R2. (Předáno z C: \ Program Files \ KB2971755 \ SmartPlankExec.exe) Zálohujte počítač nebo se připojte ke vzdálené síti pomocí fyzické karty. Ověřte databázi: Otevřete čtečku z domácího počítače a spusťte program Click v počítači nebo síti karty pro přístup do systémové databáze uložené v iFile, na kterém byl váš příkaz spuštěn... Přečtěte si více