Domů : Přípony souborů : .amz Soubor

.amz Přípona souboru

Typ souboruAmazon MP3 Downloader File

Vývojář Amazon
Kategorie Zvukové soubory
Formát Binary

.AMZ číslo volby

Soubor používaný programem Amazon MP3 Downloader, program používaný ke stažení souborů .MP3 z Amazonu; obsahuje data použitá pro aktivaci Amazon MP3 Downloader pro zahájení stahování souborů MP3; uloženy v zašifrovaném formátu XML.

Více informací

Pokud se soubory nestahují automaticky, zkuste soubor AMZ otevřít ručně, abyste mohli zahájit jejich stahování.

POZNÁMKA: Downloader Amazon MP3 byl nahrazen, když byla v roce 2016 vydána služba Amazon Music nabízí služby streamování hudby místo stahování MP3.

Programy, které otevírají AMZ soubory
Windows
Amazon MP3 Downloader
Linux
Amazon MP3 Downloader
Clamz
Macintosh
Amazon MP3 Downloader

O AMZ soubory

Naším cílem je pomoci vám pochopit, za co odpovídá soubor s příponou * .amz a jak ji otevřít.

Typ souboru Amazon MP3 Downloader File, popisy softwaru pro Mac, Windows, Linux, Android a iOS uvedené na této stránce byly individuálně prozkoumány a ověřeny pomocí příkazu FileExt. Usilujeme o 100% přesnost a publikujeme pouze informace o formátech souborů, které jsme testovali a testovali.

Nedávné Komentáře

Anonnimous řekl 15.08.2019:
Aplikace při prvním upgradu na systém Windows 10Začněte nový systém Windows 7 nebo Windows 8.1 Enterprise System 6. generace a nainstalujte tento zdrojový kód APP do předchozího počítače, pokud jste uživatelem systému Windows Server 2012 Server 2012 R2. Bude také nutné nahradit klíč registru kódovaný DWORD0 klíčem registru kódovaným DWORD3... Přečtěte si více